2726
عنوان

بین پول و عشق کدومو انتخاب میکردید؟_بیاید از فانازیاتون بگید_

| مشاهده متن کامل بحث + 259 بازدید | 54 پست
وای ممنونم عزیزم💚😍

فداتم

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
اگع عشق اونیع ک طرف بعد ازدواجشم میرع دنبال زن دیگ  ترجیح میدم دنبال پول باشم منطقی ترع

خوشم ازت میاد مجردی.ولی خیلی منطقی

من مجرد بودم خیلی جوی بودم

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشم ازت میاد مجردی.ولی خیلی منطقی من مجرد بودم خیلی جوی بودم

قربانت روم 

نع تو جو نیستم ترجیح میدم با ارامش و بی عشق زندگی کنم اما بدون طرفم ادم حسابیع 

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
قربانت روم  نع تو جو نیستم ترجیح میدم با ارامش و بی عشق زندگی کنم اما بدون طرفم ادم حسابیع&nbs ...

زیباتر شدی🌹

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
زیباتر شدی🌹

کلمع معروفمو بت بگم 

مخلصجات😂

پول، چون تمام زندگیم بخاطرش تحقیر شدم چون مادرم بلایی سرم آورده که دلم میخواد کلی پول بهش بدم تا ساکت بشه و بگم از زندگیم برو بیرون دیگه هیچوقت نمیخوام ببینمت، چون روزایی که بچه بودم و بخاطر زنده بودن و نون خور بودن و پول درنیاوردن تحقیرم میکرد و سرکوفت میزد هیچوقت یادم نمیره عشق کشکه

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 
پول، چون تمام زندگیم بخاطرش تحقیر شدم چون مادرم بلایی سرم آورده که دلم میخواد کلی پول بهش بدم تا ساک ...

میدونم همه انتخابامون بر اساس شرایطند

منم شاید محبت تو زندگیم کمه

9/9/99اتفاق خوشگل من💚