2737
2734
من با فرزندآوری موافقم ولی نظر شما رو هم واقعا دیدم و موافقم👌 طرف انقدر با من بحثهای جدی کرد و یک ت ...

راست میگی؟؟؟ پس این تاپیک ها خیلیاشون بیخودن😐😐😐

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
من با فرزندآوری موافقم ولی نظر شما رو هم واقعا دیدم و موافقم👌 طرف انقدر با من بحثهای جدی کرد و یک ت ...

پس با توجه به حرف شما شاید این همه تاپیک خیانتم دروغ باشه . یعنی همش فکر میکنم مگه میشه این همه خیانت 😶😶😶

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

راست میگی؟؟؟ پس این تاپیک ها خیلیاشون بیخودن😐😐😐

آره بخدا، چند روز پیش هم دیدم یک تاپیک زده بود که من خودم مذهبی ام و دوست ندارم محرم و صفر آهنگ گوش بدم ولی شوهرم توخونه آهنگ میذاره🙄🙄🙄🙄🙄 بعد که توی خصوصی تهدیدش کردم که به نی نی یار میگم گفت من نیتم خیره و این مشکل زن همسایمونه میخوام حل کنم!!!! جالبه که به نی نی یار هم پیام دادم و گفتم ولی متاسفانه رسیدگی نشد

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
پس با توجه به حرف شما شاید این همه تاپیک خیانتم دروغ باشه . یعنی همش فکر میکنم مگه میشه این همه خیان ...

اونا که خیلی احتمالش بیشتره، چون پربازدید هم میشن

2728

من که فعلا ندارم ولی به نظرم سرمون توی کار خودمون باشه دیگه اختیار زایمان کردن یا نکردن بقیه رو به عهده خودشون بذاریم

نون و آبشو که ماها قرار نیست بدیم

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه
2738

فعلا که مشکل و خطر بزرگی که کشورمونو تهدید میکنه به لطف اوضاعی که به وجود اوردن  فرزند اوری نیست، بلکه اینه که چندسال اینده میریم جز پیرترین کشورها و بعدم کم کم نسل مون منقرض میشه ایشالله

دیگه از نژاد اریایی فقط تو کتاب قصه ها یاد میشه😂

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
من که فعلا ندارم ولی به نظرم سرمون توی کار خودمون باشه دیگه اختیار زایمان کردن یا نکردن بقیه رو به ع ...

امضاتون عالیه عزیزم👌👌👌👌

آره بخدا، چند روز پیش هم دیدم یک تاپیک زده بود که من خودم مذهبی ام و دوست ندارم محرم و صفر آهنگ گوش ...

😂😂😂😂 وای خدا من گاهی به خاطر تاپیکا کل روزم عمگین میشم پس خیلیاشون دروغن خوب شد گفتی

من که فعلا ندارم ولی به نظرم سرمون توی کار خودمون باشه دیگه اختیار زایمان کردن یا نکردن بقیه رو به ع ...

شمام سرتون تو کار خودتون باشه وقتی به عنوان تاپیک علاقه ندارین نیاین تو یا حداقل ادب رو رعایت کنید

به من چه🙄 به تو چه🙄 به ماها چه😏

متاسفانه یا خوشبختانه خیلی هم بی ارتباط نیست اگر دهه شصتی باشین متوجه منطورم میشین زمانی که مردم به خاطر یه حلب روعن نباتی بیشتر بچه میاوردن هنوزم متاسفانه خیلی از همون بچه ها نه کار دارن نه تونستن برن سر خونه زندگیشون و دچار افسردگی شدن

فعلا که مشکل و خطر بزرگی که کشورمونو تهدید میکنه به لطف اوضاعی که به وجود اوردن  فرزند اوری نیس ...

باهات بحث نمیکنم چون دوست دارم 😆😆😍😍  نمیدونم چرا ولی شما یکی از افرادی هستی که با وجود نداشتن تفاهم سیاسی بهتون علاقه دارم 

😂😂😂😂 وای خدا من گاهی به خاطر تاپیکا کل روزم عمگین میشم پس خیلیاشون دروغن خوب شد گفتی

آره عزیزم، خیلیهاشونم شاید جدی باشن ولی فقط باید اگر نظری داریم بدیم و رد بشیم... چون ریسک همدردی بالاست واقعا😂😂😂

2706