2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دو تومن هزینه تنظیم شکایته🤣

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
2731
من خودم شکایت کردم قبلا اصلا پول ندادم😐

ما میخواستیم از پیج اینیستا شکایت کنیم تنظیم شکایت ۱ و نیم آب می خورد از خیرش گذشتیم

، کجا رایگانه بگو منم بیام از اونجا شکایت کنم

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
2738
دوستم گوشی دست دو انداخته بودن بهش بعد یه سال شکایت کرد پول گوشی رو گرفت بدون هیچ هزینه ای

واسه منم قبلا همین پیش اومد گوشی کارکرده داده بود بجای اکبند .تعزیرات شکایت کردم پول گوشی رو پس گرفتم اونام جریمه شدن ولی خیییلیییییی دوندگی داشت ولی چون بیشتر نیتم حال گرفتنشون بود تا اخر رفتم اخه خیلی پررو بودن ولی ب ب 💩خوری افتادن اخرشون می ارزید.چندسال پیش بود ی سری هزینه واسه باطل کردن تمبر و اینا بود دادیم  ک اونارو هم دادن مجبوری .هزینه خاصی نداشت.الانو نمیدونم.

واسه منم قبلا همین پیش اومد گوشی کارکرده داده بود بجای اکبند .تعزیرات شکایت کردم پول گوشی رو پس گرفت ...

این برای تعمیراته

ال سی دی رو عوض کرده نیم ساعت نشده صفحه سیاه شد خودشم قبول نکرد گفت من سالم دادم بهت 

خیلی بحث پولش نیست یکی باید حال اینارو جا بیاره

ولی خب علاالدین جای مطرحیه گفتم شاید جایی بشه شکایت کرد زود رسیدگی کنن   

این برای تعمیراته ال سی دی رو عوض کرده نیم ساعت نشده صفحه سیاه شد خودشم قبول نکرد گفت من سالم دادم ...

اره متوجه شدم میخواستم بگم منم بلایی مشابه دوستت سرم اومده بود.خیلی بده میدونم بیستر از بحث هزینه بحث پررو بازیشونه ک ادم دلش میخواد حالشونو جا بیاره تا ازین دغل بازیا درنیارن.واسه تعمیراتو نمیدونم ولی صدر صد پیگیری کن.

من تو پاساژ گلبرگ هفت حوض گوشیه رو خریده بودم ی هفته دستم بود خودبخود کار نکرد برم بهش گفتم گفت حتما زدی زمین از دستت افتاده و فلان .هرچی گفتم اصلا حتی تو کیفمم بود کیفمم از دستم نیوفتاده چ برسه گوشی قبول نکرد خودش میدونست چ غلطی کرده میگفت میتونی برو شکایت کن هر کاری دلت میخواد بکن تو تعزیرات قسمت کارشناسی گفتن این گوشی تعمیر شده اس حتی ی پیچش هم بسته نشده !!!!فک کن گوشی خراب تعمیر شده رو جای نو داده بودن لایف تایمر واینا رو صفر میکنن پلمپ الکی میزنن رو جعبه میدن ب ملت.

ولی اخرش ب جیز خوردن افتاده بودن میگفتن خب بیا یکی دیگه از همین بهت میدیم گفتم اصلا همون موقع گفتم گفتی برو شکایت کن عوص نمیکنم  حالا بعد ی سال دوندگی اینو میگی تازه الان قیمت این مدل گوشیم نصف شده .

اره متوجه شدم میخواستم بگم منم بلایی مشابه دوستت سرم اومده بود.خیلی بده میدونم بیستر از بحث هزینه بح ...

خالم گفت برو اتحادیه سریع تر کار راه میندازن نمیدونم واقعا پیگیری کنن یا نه 

زمان هم نباید بگذره 

تو این وضعیت کرونا آدمو مجبور به چه کارایی میکنن

یه ذره وجدان ندارن

خالم گفت برو اتحادیه سریع تر کار راه میندازن نمیدونم واقعا پیگیری کنن یا نه  زمان هم نباید بگذ ...

اره واقعا .راستی یادم نبود واسه من قبل کرونا بود اگه میری خیلی رعایت کن اینجور جاها عزیزم.

ادم علاءالدین میره حتما باید اشنا باشه و بشناسه طرفو وگرنه اکثرا سر ادم کلاه میزارن.

اره واقعا .راستی یادم نبود واسه من قبل کرونا بود اگه میری خیلی رعایت کن اینجور جاها عزیزم. ادم علاء ...

این واسه خودم نیست واسه دوست پسرمه😥

ولی رعایت میکنه همیشه 

منم گلس خریدم ۲ روز بعد شکست و کامل صفحه رو نگرفته چند وقت پیش افتاد زمین صفحه شکست ۵ تومن پول ال سی دیشه😑😑 

2706