2737
2739

ما تو خونه ی ورثه ای پدرم میشینیم

من یه زن بابا دارم و داداشه ده ساله که از مادر جدا هستیم از پدر یکی هستیم و قیومیتش با زن بابان ک مادرشه

و یک خواهر تنی دارم

خونه ورثه ایمونو دیروز قولنامه کردیم فروختیم 

حالا سر دادگاه و قیومیت و اجازه ی فروش گفتن زمان میبره و پایان کار و شهرداری و .... حالا سوالم اینه کسی میدونه چقد زمان میبره این قضایا

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بنظرم خیلی زمان ببره یکی ازاشناهای ما فروخت ماشین بود چند جلسه دادگاه رفتن پارسال فروخت هنوز ک‌هنوزه کارشون درست نشده البته فامیلمون همسرش فوت شده بود ماشینشو فروخت قانونا ارث ب مادرشوهرشم میرسید کاراشو یکم داشت رو ب راه میکرد مادرشوه امضا کنه ک سند بزنه و اینحرفا مادرشوهر مرد همچنان مونده کارشون

یه صلوات مهمونم کنید💕

برای بابام اینا دقیقا یک سال طول کشید که خود کارمندای دادگاه میگفتن چه زود کارتون راه افتاد😞 اونم از پیگیری های مداوم عموم بود

من که به تو نارو نزدم حضرت عشق/پس چرا زندگی ساده من ریخت بهم
باید هر روز برید دنبالش پیگیرش باشید زود تموم میشه.مثلا ۲۰ روز تا یک ماه

خدا از دلت بشنفه

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 
2738
انحصار وراثت کردین

آره خیلی وقته

برای بابام اینا دقیقا یک سال طول کشید که خود کارمندای دادگاه میگفتن چه زود کارتون راه افتاد😞 اونم ا ...

من پدرم ده ماهه فوت کرده همه کارارو کردیم فقط همین فروش خونه اس