2733
2734

من یه چندماهه شایدم یه ساله معذرت میخوام داخل واژم درد داره جوری که انگار یه چیزی سنگین داره میفته از بدنم همراه با درد،دکتر میگه زخم و عفونت داری،دارو هم زیاد مصرف کردم،نمیدونم واقعا ربطی به زخمم داره یا نه،کسی همچین تجربه ای داشته؟ممنونم ازتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم این مشکلو دارم دارو مصرف کردم الان ببخشیدا نزدیکه یه ماهه نزیدیکی نداشتیم چون بشدت درد دارم

_ببینمت🤔+هوم؟_چرا بالشتت خیسه؟؟+شاشیدم روش ولمون کن بابا😪 برا سلامتی تو دلیم دعا کنید برا خودمم دعا کنید زود از شر ویار خلاص شم🤗🤗
اولا داری در مورد ی چیز طبیعی صحبت میکنی عذرخواهی واس چی  دوما خب متخصص زنان بهتر میدونه ک چیه ...

واللا ادامه دادم تا اخر هیچی به هیچی عزیزم،گفت بیا فریز کن واقعا نمیخوام فریز کنم

2738
منم یه مشکل دارم توراخدا ببخشید من ارضا نمیشم چکار کنم عذر میخوام بخدا نمیدونستم چکار کنم از کی بپرس ...

کانال  های اموزش روابط زناشویی رو تویه ت ل گ ر ا م دتبال کن یا اینکه تویه نت سرچ کن :/

خاااانوووم خااانوووم📣📣 بله بله با خود خودتم 😉 بیااا وسططططط قرررش بده آاا آاا ماشالله💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻 قررر تو کمرم فراوونه نمیدونم کجا ولش کنم 💃🏻💃🏻😂😂😂  دلیل علاقه من به رقصیدن اینه که( هرجا میرم و اهنگ  خوشگلا باید برقصن پلی میشه،جفت چشا زوم میشه رو بنده😎 چه کنیم خوشگلی دردسر داره ماهم همَشش باید اماده قر دادن باشیم😛)  نگو بلد نیستم و این ناز و ادا ها 😉 پاشو یه موج مکزیکی برووو دوبار بچرخ یه بپر بپر و تکون تکون هم قاطیش کن اووف یسسس خودشه 😂😂( مدیونی فک کنی خودم ایطور میرقصم🤨)  اگه بد بود دوسه بار دیگه برو قطعا خوشت میاد🤭🤭 نگو چه دلت خوشه ها😒 که اگه دامن غمم رو تکون بدم چارستون سایت میلرزه😁 ای پرنسس  هرگز فکر نکن یه جوجه اردک بدشانسیییی و دور و بریات همه قوووو نه عزیزززم نه جونم هممون یه جاها کم اوردیم و یه جا ها بردیم ، غم هرکس درحد خودش براش سخته اینکه ممکنه به نظر تو کوچیک بیاد فقط و فقط نظر توئه و حقیقت همون حس آزار دهنده است که در زندگی هرشخص به یه صورت  متفاوت بروز پیدا میکنه😄 راستییئیییی تووو خیلی خوشگلی چاق یا لاغر سفید یا سبزه 😋 خوشگلی چووون دختری😎 حالا تا اینجا اومدی بی زحمت یه دوتا اهنگ قری هم معرفی کن برامون ( دست خودم نیست چ کنم 😂😂) با تچکررررررررر بوچ بوچ😘😘
منم یه مشکل دارم توراخدا ببخشید من ارضا نمیشم چکار کنم عذر میخوام بخدا نمیدونستم چکار کنم از کی بپرس ...

حین عملیات سوزش داری یا ن؟

استادتغییرباش ن قربانی تقدیر
راستش من پلی کیستیک بودم و موقع پریودام دقیقا همین چیزی ک توصیف کردی بودم درد در حد زایمان طبیعی ت ...

من موقعی زیاد بخوام کار کنم سرپا وایسم اینجوری میشیم ولی کلا هر روز اینجوری ام

منم این مشکلو دارم دارو مصرف کردم الان ببخشیدا نزدیکه یه ماهه نزیدیکی نداشتیم چون بشدت درد دارم

یعنی تو واژنت درد داری و احساس میکنی یه چیز سنگین داخله،؟

2706