2737
2734
عنوان

خانومای چادری میشه نظرتونو بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ساق و جوراب شلواري از دامن بهتره

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2731

منم چادریم.و گاهی اینجور لباسا زیر چادرم میپوشم.ازین لباسای بلند یه خورده بالای مچ خوبه زیرش جوراب شلواری بپوشی یا دامن رو مچ پا با شومیز.

زندگیم گره خورده.خیلی التماس دعا دارم.نازنین زهرا هستم.
2738
هر مدلی باشه ولی موقع راه رفتن مچ پا دیده نشه و تو جا به جایی مثل سوار شدن ماشین و پله بالا رفتن دام ...

اره منم حس میکنم دامن و پیراهن و ...با چادر دور پا میپیچه

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
راحتم اما یه سری پارچه گلدار کرپ خوشکل دارم نمیدونم باهاش چی بدوزم.گفتم دامن بدوزم بیرون بپوشم😁

نکن

واقعا زشت و انگشت نما

ɪɴ ᴛʜᴇ ᴅᴀʀᴋɴᴇss ᴏғ ᴛʜᴇ ɴɪɢʜᴛ ᴏɴʟʏ ɢᴏᴅ ʜᴇᴀʀs ʏᴏᴜ..
من میپوشم  خیلی هم تعریف شنیدم  حتی از سخت پسندا باید ببینی مدل چادرت چیه و البته چجور ...

عزیزم میشه یکم مثال بزنی از مدل دامنایی که میپوشی؟؟تا کجا هست؟زیرش چی میپوشین؟با چه مدل چادری؟

2706