2733
2734

نه بکن 

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ب امید خدا بچم دوسال و نیمه بشه میخوام برای دومی اقدام کنم 

نه زود نیست

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

شرایط خودتو باید بسنجی اگه میتونی که خوبه اگه نه که یکم دیگه هم صبر کنی بهتره

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم
2738
نه بکن 

😐

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

ن خیلی هم زمان مناسبیه بنظر من

انقده دوس دارم هروقت دلم خواست باردار بشم🥰

منم دعا کنین اینماه بشه شوهرم عمل واریکوسل کرده ب تازگی اقدام اولیم

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣

نه عزیزم به نظرم بهترین فاصله سنی هست منم ۲۷ سالم بود با فاصله سه و نیم سال بچه دومم به دنیا اومد الانم یک سالشه ..ببین سختیه خودش رو داره ها ولی نه به سختی بچه اول...تازه خیلی هم زمان زود میگذره

🌸تدریس خصوصی و آنلاین زبان آلمانی با بهترین قیمت و کارایی🌸

انقققدر از اینایی که میگن دومی رو کی میاری بدم میادم منم دخترم ۶ سالشه از دوسالگی دخترم میگن! 

خودم نخواستم تا چند ماه پیش که اقدام کردم و باردارم و تا ۶ ماه به کسی نمیخوام بگم باردارم

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷

عایا اشنا قراره برا بچه‌ت وقت و اعصاب بذاره؟؟

عایا اونا قراره خرج‌شو بدن

عایا اونا ذره‌ای تو بچه‌داری کمکت میکنن

پس ب شرو ور ادمای خاله‌زنک اهمیت نده

ب منم میگن دومی رو بیار،۲۷سالمه دختر دوساله دارم

عمــــــرا نمیارم

دختـرے در مـن ساز امیـدوارے مینوازد...
2706