2737
2734
عنوان

بنظرشما برم این حرفو بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 58 پست
بدتر میکنی دعوا رو.مامانت حتما یه چیزی دیده ک اینو میخاد.جنگ زن و شوهری دخالت ممنوعه کلا

اخه مامانم فکر میکنه اگه بابام بمیره من وخواهرم ازش همه چیو میگیریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه مامانم فکر میکنه اگه بابام بمیره من وخواهرم ازش همه چیو میگیریم

نه عزیزم

مامانتون دیده 2تا ورثه ک پدرشوهر مادرشوهرشن

2تا ورثه هم شما و خواهرتونین

در نتیجه سهم خودش خیلی کم میشه

چون شوهرم هرچی دلش خواست به خانوادم گفته 

درکت میکنم ولی این کارم بکنی بعداپشیمون میشی فک میکنم

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
مگه پدر و پادر از بچه ارث میبرن من نمیدونستم اگه اینجوریه مامانت حق داره

اره میرسه

خدایا کمکم کن دوران بارداری راحت و زایمان راحتتر و لذت بخشی داشته باشم 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2738

حالا من اطرافم دیدم

اقاهه تا زنده یوده رفته خونش رو ب نام همه بچه هاش زده

8تا بچه داشته با یک زن

خونه رو بنام همه زده

دخترا 1 سهم

پسرا و مادر 2 سهم

خونه هه هنوز بعد از اینهمه سال مونده

چون هرکار میخان بکنن یکی از بچه ها مخالفه

نه عزیزم مامانتون دیده 2تا ورثه ک پدرشوهر مادرشوهرشن 2تا ورثه هم شما و خواهرتونین در نتیجه سهم خو ...

من میدونم مامانم حق داره ولی از صبح همش منو خواهرمو نفرین میکنه انشالله بمیرید خستم کردید تقصیر من چیه که شوهرم فحش میده من بخدا خودم خیلی بدبختم  

چون شوهرم هرچی دلش خواست به خانوادم گفته 

بشوهرت چ ربطی داره

بعدش اگ باباتم تورو از ارث محروم کنه از نظر قانون باطله و قانون مجددا خودش تقسیم ارث میکنه 

اگ میخوای چیزی بتونرسه ترست از شوهرته میشه فهمید اونم راه داره 

پروردگارا! به من آرامشی عطا فرما تا بپذيرم آنچه را كه نمي توانم تغيير دهم و شهامتی،تا تغيير دهم آنچه را که مي توانم و بينشی تا تفاوت اين دو را بدانم؛ مرا فهم ده، تا متوقع نباشم دنيا و مردم آن مطابق ميل من رفتار كنند؛خدایا! به من زیستنی عطا کن که در لحظه مرگ، بر بی ثمری لحظه ای که برای زیستن گذشته است، حسرت نخورم و مردنی عطا کن که بربیهودگیش، سوگوار نباشم. بگذار تا آن را من، خود انتخاب کنم، اما آن چنان که تو دوست داری. خداوندا به نومیدان ما امید، به ضعیفان ما نیرو، به کوران ما نگاه، به حسودان ما شفاء، به خودبینان ما، انصاف، به فحاشان ما ادب،  به مردم ما، خودآگاهی ببخش ...
حالا من اطرافم دیدم اقاهه تا زنده یوده رفته خونش رو ب نام همه بچه هاش زده 8تا بچه داشته با یک زن ...

من که گفتم اصلا هیچی از بابام نمیخوام ولی این وسط من فقط دارم نفرین میشم چون شوهرم فحش میده 

2706