2737
2734
عنوان

دیگه خسته شدم نی نی نمیخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 49 پست
چند وقته منتظری ؟ من ۸ سالم داره پر میشه😢

من سه سال ولی شوهرم دیونم کرده...فامیلا میگن نازاست.. باور میکنین داشتم دیونه میشدم....ولی ول کردم....واقعا پی بردم خودم به در و دیوار بزنم خدا نخواد نمیشه بیخیالش شدم...نمیخوام....وقتی خدا نمیخواد منم نمیخوام...

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
خوبه پس همدردای منم زیادن

آره عزیزم

اینقدر فکر و خیال دارم که واقعا موندم به کدومش فکر کنم 

دیگه از شوهرم خجالت میکشم 

هرچی به بخدا التماس و نذر ونیاز میکنم انگار نه انگار 

دیگه از عمل و آی وی اف و ...نمی ترسم همش فکرم پیش هزینشه این داره کمرمو میشکنه وای اونموقع دیگه باید از خجالت شوهرم آب بشم برم زمین  

و فکرو خیالهای دیگه ...

عزیزم میترسم زمانی به اینهمه انتظار پایان بدهی که دیگه رمق و شور شوقی  برای منو بابایی نمونده باشه..  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بسپارین به خدا ول کنین....مگه میشود با خدا لج کرد نه...وقتی خواد نمیشه...اگه حتی بهترین دکتررا بری....بلید اون بخواد....

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍
2728
کاش منم حداقل یه روز اون حس بارداری رو حس میکردم 

رها کن نه اینکه نخواهی مامانشی نه بسپر به اون بالایی...اون بهتر از من و شما میدونه ...اگه واقعا بهش ایمان دارین....

شوهرم تمام فکرو ذکرش بچه هست همه زندگیمونو خلاصه کرده تو بچه بنظرتون به چنین فردی میشه گفت بیا بیخیال بچه بشیم اون دوستانی که میگن بیخیال بشین چطور بیخیال بشم ولی اون نمیشه

عزیزم میترسم زمانی به اینهمه انتظار پایان بدهی که دیگه رمق و شور شوقی  برای منو بابایی نمونده باشه..  
2738
به منم میگن نازا😢 با تاپیکت بغضم ترکید . اونقدر اشک تو چشامه نمیتونم بنویسم...

بگن ول کن....گور همشون...ما که جای خدا نیستیم..شاید اون نمیخواد...

عزیزم بخدا نمیشه ماهم تاحدی صبر و تحمل داریم تا حدی میتونیم بیخیال حرف و نگاه بقیه نادان بشیم 

آدم یه جا دیگه واقعا کم میاره

هرگزهمچین فکری نکن ،،،،به این فکرکن که حتماخدا حکمتی درش میبینه که به تعویق انداخته،،،خودش صلاح بدونه میده،،،به زور ازش چیزی نخواه،،،،به چشم دیدم که میگم ....بگو هرچی صلاحته،،به وقتش میده 

شوهرم تمام فکرو ذکرش بچه هست همه زندگیمونو خلاصه کرده تو بچه بنظرتون به چنین فردی میشه گفت بیا بیخیا ...

من شوهرم بیخیال بود من پیگیر دکتر بودم خیلی خیلی...من علاوه بع دکتر اعصابمو خورد میکردم... الان که شد سه سال تازه شوهرم میگه بچه میخوام...ولی من دیگه حوصله ندارم....خستم....انگار اون همه عشق باردار شدن از دست دادم....وقتی یک روز و شب گریه کردم...چشمام دیدشد از دست میداد..دیدم کسی نبود بگه گریه نکن...گفتم ول کن میشپارم به اون بالایی....خدایی که میداند که کی بچه به من بده...من بندش  خیلی خیلی عجولم...سپردم به دستش که خوب بسازه

2706