2733
2739
عنوان

دیگه خسته شدم نی نی نمیخوام

670 بازدید | 49 پست

هر چقدر دعا و نیایش و فکر و خیال که منم مامان میشم خسته شدم...اخر خطم...

دیگه بچه نمی خوام شایدخدا دوستم نداره...شاید خدا منو لایق مادر شدن نمیدونه....

واقعا خستم....ول کن...زندگیم شب و روزش شده امروز روز چندم موعدمه...کی برم ازمایش..کی برم دکتر...کی برم بی بی چک بخرم..

خستم...

خدا دیگه سپردم به دسته تو...

شکرت...

شاید من لایق مادر شدن نیستم..

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

سلام عزیزم منم دقیقا حال تورو دارم دیگه داره یادم میره که منم میتونم مادر بشم دیگع احساس میکنم فقط مال بقیه هست و من باید بکل بچه رو فراموش کنم

عزیزم میترسم زمانی به اینهمه انتظار پایان بدهی که دیگه رمق و شور شوقی  برای منو بابایی نمونده باشه..  
2738

دقیقا از لحظه ای که بیخیال شی واقعا بیخیال شی همه دنیا دست به دست هم میدن و تو روبه خواسته ات میرسونن

انقدر دست و پا نزن

رها کن 

واقعا رها کن

ببین چی میشه⁦♥️⁩

I'm just a tired Mom with a part time job,please be kind and rational so i can be as nice as i usually am
سلام عزیزم منم دقیقا حال تورو دارم دیگه داره یادم میره که منم میتونم مادر بشم دیگع احساس میکنم فقط م ...

خوبه پس همدردای منم زیادن

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍

درکت میکنم عزیزم منم مثل توام انشالله خدا حاجت دلمون بده دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه🤲🌹

خدایا شکرت بابت همه چی بعد سه سال ی فرشته کوچولو بهمون دادی خدایا خودت محافظ ش باش صحیح و سالم باشه کمک کن منم خوب بزرگ ش کنم ۸اردیبهشت ۱۴۰۰بی بی چکم مثبت شد ۹اردیبهشت جواب آزمایش ۲۰۰  خدایا دامن همه ی منتظر را رو سبز کن آمین  

منم میخوام مادر بشم نمیشه میخوام براش لالایی بخونم  میخوام بوش کنم حس کنم تو بهشتم ولی نه نمیشه چرا آخه       

هرکسی امضامو میخونه از ته دل برای مادر شدنم دعا کنه انشاالله منم یک روز مادر بشم😍⁦❤️⁩
2706