2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه واکنش مردم رو در نظر نگیریم. باید به یه جایی برسی که حتی یک لحظه هم به شوهرت فکر نکنی اگه دلت تنگ میشه خودت اذیت میشی. باید راهی جز جدایی نمونده باشه واقعا وگرنه به محض طلاق دلتنگی و احساس شکست میاد سراغت.

اگه از شوهرت متنفر باشی خیلی راحت میتونی تحمل کنی

جالب اینجاست که براش میمیرم همه زندگیه منه ولی چیکارکنم که ازکاری که کرده پشیمون نیست وکوتاه نمیاد کتکم زده دلمو شکونده ولی دوسش دارم خیلی دیوونم نه ؟؟بهمخیانت کرده میبخشمش میگم ولی تکرارنکن میگه نمیتونم تکرارنکنم

2738

زندگي بعد طلاق بستگي به خودت داره كه چقدر محكم و قوي باشي

زندگي بعد طلاق براي من بهترين روزاي عمرم بود

چون حرف مردم هيچ اهميتي نداشت، چون تصميم گرفته بودم قوي باشم رو پاي خودم باشم، موفق باشم، اونقد انرژي و انگيزه داشتم كه هنوزم ميگم كاش حال اون روزارو داشتم

تو دنيايي كه ميتوني هر چيزي باشي، مهربون باش
جالب اینجاست که براش میمیرم همه زندگیه منه ولی چیکارکنم که ازکاری که کرده پشیمون نیست وکوتاه نمیاد ک ...

يك نفر خيانت ميكنه بعدش به جاي جبران مياد كتكت ميزنه اخرشم ميگه بازم از اين كارا ميكنم، اون وقت تو هنوز مرددي؟ دركت ميكنم دل كندن از كسي كه دوسش داري به اين راحتي نيست ولي اگر خودت رو بيشتر دوست داشته باشي يه ديقه هم تحمل نميكني

تو دنيايي كه ميتوني هر چيزي باشي، مهربون باش

راه منطقی جدایی هست ولی چه کنیم که هر چی میکشیم از این دل لامصب و حرف مردم میکشیم

عزیزم میترسم زمانی به اینهمه انتظار پایان بدهی که دیگه رمق و شور شوقی  برای منو بابایی نمونده باشه..  
2706