2726

بچه ها دارم دیوونه میشم تو خونه تحت فشارم از طرفی از شوهرم دورم از دلتنگیش میمیرم هر روز قراره سه ماه دیگه بریم سر خونه زندگیمون نمیدونم چجوری تاب بیارم برامون دعا کنبن همه چی درست بشه و منم رنگ خوشی رو ببینم هر سختی به جون میخرم چون عاشق شوهرمم ارزومه خوشبختش کنم و هر روز به عشق اون زندگی کنم یکساله بدترین روزای زندگیمو داشتم حالم به هم میخوره از دواران نحس عقد خیلی برامون دعا کنین خیلی با دلای پاکتون😔☹❤من شاید بنده خوب خدا نباشم از شما میخوام سر نماز و دعاهاتون منو یادتون باشه ان شاء الله که بهترین اتفاقا تو زندگیتو بیفته همیشه😘💟

متاهل و متعهد به قلب آقا مجیدمون💑💍❤دخمل خوبیم لطفا اذیتم نکنین گناه دارم دیگه شماره ندارم عضو شم😂😂میشه برای زودتر رفتن سر خونه زندگیمون یک صلوات بفرستین و با قلبای پاکتون دعا کنین واسه خوشبختیمون خواهریا خیلی سختی کشیدیم😭❤

حتمااااااااا عزیز دل ان شاءالله همین زودیا بری سر خونه زندگیت اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

ایشالله همه جوونا به شادی و خوشی برن سرخونه زندگیشون 

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتمااااااااا عزیز دل ان شاءالله همین زودیا بری سر خونه زندگیت اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

فداات بشم مرسی عشقم💟خیلی برام دعا کن 

متاهل و متعهد به قلب آقا مجیدمون💑💍❤دخمل خوبیم لطفا اذیتم نکنین گناه دارم دیگه شماره ندارم عضو شم😂😂میشه برای زودتر رفتن سر خونه زندگیمون یک صلوات بفرستین و با قلبای پاکتون دعا کنین واسه خوشبختیمون خواهریا خیلی سختی کشیدیم😭❤
2728
ایشالله همه جوونا به شادی و خوشی برن سرخونه زندگیشون 

ان شاء الله💓

وای عزیزم درکت میکنم واقعا یسریا دوران عقد بدترین دوران زندگیشونه...

💜لطفاََ نفری یه صلوات واسه سلامتی خانواده‌م و نی نی‌م بفرستید💜                                      مرسی خوشگلا💋                                                                               از خدا ممنونم که هرچیزی رو آرزو کردم بهم بخشید🙏 خدایا شکرت                                                 ❤️ مامانِ یه توت فرنگی و یه آلبالوی تودلی🍓 🍒                                         پسرای قشــنگم👼🏻مرسی که به زندگیمون اومدین و زندگیمونو شیرین‌تر کردین...😍👶🏻

عزیز برات ختم صلوات تو گروهم گزاشتم خدا گره از کارت باز کنه

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 

چقدر جالب گویا سخن از دل ما گویی عین توام و درارزوی رفتن پیش شوهرم خیلی شرایط منم بده نامزدم و هنوز معلوم نیست کی بریم 😭😭😭من برای تو دعامیکنم توام برای من دعا کن خواهرم💗💗💗😭😭😭

انشاالا ک ب زودی بری خونه خودت منم سه سال عقدم نمی‌تونیم جهیزیه بگیرم برام منم دعا کنید خدا ی پولی بهمون بده بتونیم بریم سرخونه زندگیمون 

میگذره از گناهامون،اون ک از ارزوهامون گذشت🙃🙃

انشاءالله که هرچه زودتر بری سر خونه زندگیت دوستان میشه واسه بیمار منم یک حمد بخونید

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
فداات بشم مرسی عشقم💟خیلی برام دعا کن 

خدا نکه عزیز حتماااااااااا

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2706