2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو خونه ورزش میکنم . تو اینستا یا نت سرچ کن ورزش در خانه خیلی زیاده هوازی و قدرتی . هر روز . پیاده ...

حلقه چطور؟

خدایاشکرت بابت همه چیز......انچه دلم خواست نه ان میشود.هرانچه خداخواست ان میشود
2728
چطوری

یه تیکه نون  مشخص کن که اون بشه سهمت نونت و بزارش کنار دستت، نه این که هی از تو جانونی برداری تا سیر بشی

هفته اول دو سوم نونت رو بخور، یک سومش رو بزار تو پلاستیک 

هفته دوم نونت رو نصف کن

قبل از خوردن هم نونتو  برش دار نه که بزاریش یه گوشه بعد تموم شدن غذا برش داریا اونطوری وسوسه میشی میخوریش😂😂

برا برنج هم همینطور سهمت رو نصف کن

هم نون هم برنج میخوری ولی نصف

به مرور هم معدت کوچیک میشه هم تو دو ماه 5 کیلو کم میکنی

من این کارو کردم در کنارش شب ها، برا شام کلا نون نمی‌خوردم مگر به اجبار 

10 کیلو رو به راحتی کم کردم

بعد بزار نون ها جمع شن، من الان یه پلاستیک نون خشک دارم😂😂 این کار باعث انگیزت میشه

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
2738
من همه چی خوردم، اما با قاعده حتی شام و ورزش هم نداشتم

ورزش نکردی اندامت لاغر شد یا سایز کم کردی؟ 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
ورزش نکردی اندامت لاغر شد یا سایز کم کردی؟ 

هر دو سایزم دوتا کم شد، اندامم خوب به طبع لاغر میشه دیگه

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
یه تیکه نون  مشخص کن که اون بشه سهمت نونت و بزارش کنار دستت، نه این که هی از تو جانونی برداری ت ...

دقیقا منم نون رو جدا میکنم. بابام ک هنوزم گاهی ادای منو درمیاره. یا وزن میوه و خوراکی رو میگیرم اونم میره نون و میوه رو روی ترازو میذاره  حرصم میده

هر دو سایزم دوتا کم شد، اندامم خوب به طبع لاغر میشه دیگه

اره من جمع تر شدم . ولی فک میکردم استخون بشم اونحوری نشدم هنوز. میخوام ورزشم کنم. منم مث تو بی ورزش بودم

2706