2737
2734

سلام خانوما من مهر ۹۲ عروسی کردم و زندگیمون عاشقانه شروع شد...خداروشکر الان یه ساله که خونه دار شدیم ماشینم داریم یعنی شرایط مالیمون نسبتا خوبه برای حضور بچه اما شوهرم همش میگه یه سال دیگه بزار وسایل خونه ام عوض کنیم یا...و اینکه الانم با اومدن کرونا و شرایط کاری یکم میترسه...من الان ۲۶سالمه همسرمم ۳۴سالشه و من بشدت عاشق بچه ام شوهرمم دوست داره میدونم اما استرسش نمیزاره و من دارم افسرده میشم هرروز میشینم عکس لباس بچه میبینم😭😭😭و اینکه جلوگیریمون طبیعی هست و خودمم دلم نمیخواد بدون اطلاعش کاری انجام بدم عذاب وجدان میگیرم😭😭شماها کسی شرایط منو داشته؟؟؟خیلی دارم عذاب میکشم هرچقدرم باهاش حرف میزنم راضی نمیشه بگین چیکار کنم اخه😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بخدا خوب تونسی تحمل کنی 

من تازه ۲ ساله عروسی کردیم افسردگی گرفتم 

تازه یه سقطم داشتم بدتر شدم

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤
2738

منم ۶ساله ازدواج کردم مرداد۹۳عروسیمون بود وخونه نداریم خونه مادرشوهرم زندگی میکنیم ماشین داریم شوهرمنم ازاینده بچه میترسه میگه بچه اینده میخوادولی رومخش کارکردم انشاالله سال دیگه اقدام میکنیم

ببین نظرمن اینه هرکاری رو که اوکی کنی کار بعدی همیشهههههه هست....

هیچوقت همه چیز کامل و اوکی نیست و باید برای هدف بعدی تلاش کنی‌...

ولی خب طبق چیزایی ک گفتی اوکی هست دیگه موقع مناسبیه...

منم از اول بچه دوست داشتم ولی الان بعد ۳سال به اون موقعیت نسبی رسیدیم...

انقدر عکس نی نی و لباسشون و .....نشون شوهرم دادم کم کم مشتاق شد...

یه بارم برای اینکه بترسونمش بهش گفتم هر زنی یه مقدار تخمک توی بدنش داره که یه روزی تموم میشن😔پس بیا تا تموم نشدن یه نی نی بیاریم دیگه😔🤫🤣

و اینکه هردومون معتقدیم یه بچه کمه‌...بهش گفتم فقط ب فکر بچه اول نباش به اون دومی هم فکر کن ک ما باید حوصله بزرگ کردنش رو داشته باشیم گناه داره😔🤪

و اینکه گفتم بیا تازه اقدام کنیم خدا میدونه کی بگیره 😜

و شد آنچه باید میشد🤐😆🤣😅

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین

از کجا معلوم همون بار اول باردار شی

چقد خانوم اینجا داریم سالهای سال در حال اقدامن

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
2706