2737
2734
عنوان

اونایی که سزارین کردن بیان لطفا

639 بازدید | 58 پست

من دقیقا چهارده روز گیش سزارین کردم الان وقتی یکم وایمیسته یا راه میرم کمر درد میگیرم 

این طبیعیه؟ شما ها هم اینطوری بودین؟ 

کی خوب میشه؟ 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چهارده روز پیش😁 اشتباه تایپی شد

گلم ی سوال بپرسم البتع ربطی ب زایمان نداره

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗
2731
بله عزیزم طبیعیه مخصوصا اگه بی حسی بودی

آره بی حسی بودم خداروشکر فکر کردم مشکلی پیدا کردم 🤕 کی خوب میشه؟ میدونین؟ 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
گلم ی سوال بپرسم البتع ربطی ب زایمان نداره

بپرس عزیزم 

2738
من دوهفته هست زایمان کردم کمر درد ندارم فقط خونریزیم یه روز زیاد میشه یه روز کم کلافه شدم 

منم همینطورم یه روز پاک میشم یه روز یه دفعه زیاد میشه

من چند روز دیگه میشه سه ماه هنوز دارم  ولی ماساژ ک میدم خوب میشه

وای سه ماه هنوز خوب نشده 🤕🤕🤕🤕 ممنون که جوابمو دادین

استارتر جان شما شکمت کوچیکه ؟برا کوچیک شدنش کار خاصی میکنی؟

نه کوچیک نیست 

فعلا کاری جز بستن شکم بند نمیتونم بکنم با این کمردرد پیاده روی و ورزش هم نمیتونم بکنم

2706