2726
عنوان

براتون اتفاق افتاده

229 بازدید | 6 پست

شده تا به حال از همسرتون بخوابد کاری بکنه حتی به نفع خودش بعد چون پول نداره بگه پولتو بده من پول ندارم شما بهش چی میگید بنظرتون این کار خوبه یا بد ؟یعنی ی وقتایی شده مثلاً میگه من از مادر خودم توقع ندارم ک اینکارو بکنه یا ازش پول نمی‌خوام وقتی نداره برای همین میگم بنظرتون نباید به منم بر بخوره ک تقی به توقی میخوره از من مایه میزاره

هیچوقت ازم پول نمیخواد 

هیچوقتتتتت

حتی اگه نداشته باشه 

چون بدش میاد مرد از زن پول بگیره 

شیرین بهانه بود فرهاد تیشه میزد تا باور نکند صدای مردمانی که در گوشش میخواندند /دوستت ندارد/  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من شوهرم اگ نیازم داشته باشه از من پول نمیخواد خودم میدم اگه خیلی حق به جانب پول بخواد خوب نیس چون ...

نه مثلا خودش اون پول ریخته و مثلا ی وقتایی احتیاج پیدا می‌کنه میگه پول بده ک برم این کارو بکنم منم خیلی بدم میاد دو دفع تاحالا پیش اومده حتی به روش هم آوردم ک من چون پس اندازی ندارم دوست دارم جمع کنم یا گذاشتم فلان چیز ارزون بشه بخرم یا میگه خب قرض بده یا میگه من پول ندارم اگر میخوای پول بده