2733
2734
عنوان

خانومایی که دو تا بچه دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 408 بازدید | 45 پست

کاملا طبیعیه . نگران نباش . منم اوایل که دومی بدنیا اومده بود تا دو سه ماه زندگیم رو هوا بود. و روزای سختی بود واقعا سخت.

فقط خودتو کنترل کن که رو بچه ها عصبی نشی .

از همسرت یا مادری خواهری کسی کمک بگیر 

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دخترم بدنیا اومد پسرم دوسالش بود خیلی اذیت شدم

فقط سعی کن خوابشونو یکی کنی لااقل بتونی استراحت کنی 

برای غذاهم همسرت اومدغذای فردا رو بذار

کلن برنامه زیزی داشته باش نذار بچهات بی برنامه بشن

2728
سه تا پنج سال  نه قبل بدنیا اومدن یکم بهش اطلاعات میدی با عروسکاش

بنظرم ۵ سال عالیه

نی نی قشنگم.😍بی صبرانه منتظر اومدنت هستم.منو خدا بهم قولی دادیم تاقبل اومدنت.۳ تا مشکلم حل شه.امیدوارم پاقدمت خیر و پربرکت برای منو باباییت باشه نفسم😗😗
خیلییییییییی سخته 😭😭😭 دختر اولیم اصلا روزا نمیخوابه منم نمیتونم بخوابم هنوز خستگی زایمان رو دارم& ...

واقعا درکت میکنم دختر من تازه حسودیش میشه همش بچه رو میزنه این کارمو سخت تر کرده

2738

فعلا بيخيال رسيدگي به خونه بشو دو هفته خيلي كمه هنوز مونده تا زندگيت به روال عادي برگرده 

الان تنها چيزي كه خيلي مهمه اينه كه بيشتر وقتتو با دختر اولت بذاري و بيشتر بهش نزديك بشي تا خدايي نكرده ضربه نخوره از اينكه يه رقيب وارد زندگيش شده

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
2706