2733
2734

یه نفر از اعضای درجه یک تو خانواده داریم که خیلی دهن دریده و بی چاک و دهنه،،،،،مثلا

وقتی به طرف مقابلش یه چیزی بفهمونه یا میخواد تیکه بندازه ،، به بچه هاش حرف میزنه و بچه هاش رودعوا می‌کنه 

اون سری برگشت به پسرش سر یه چیز الکی گفت فلانی میام میشمارمتا،،،،پوست کلفت و هیچی بهت نمیگم پررو شدیا!!!!!((درصورتی که همه میفهمن که به پسرش نیست ))))به یه نفر دیگه اس که داره این حرفارو میزنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بگو تو خونت گاوداری زدی

نمیشه عزیزم ،،یه جور با احترام ،،،،

از روبه رو نمیگه که آدم چیزی بهش بگه ،،،،،،،

مثلا یه دفعه پسرش رو دعوا می‌کنه سر یه چیز الکی ،،،و به اون حرف میزنه

درصورتی که می‌دونی این حرفارو دقیقا به شما میزنه

2738

خيلي بده آدم گير اين آدم هاي بد طعنه ك با نيش و كنايه حرف ميزنن بيفته من خودمم نميتونم جواب بدم حرص ميخورم شوهر خودمم از اين دسته اس

شده آيا كه غمي ريشه ب جانت بزند ....
بی محلی و نادیده گرفتن بد ترین کار ممکنه چون حالش رو خراب میکنی

آخه خیلی کولی هست ،،،فکر می‌کنه این کارش زرنگیه،،،،یا مثلا داغ دلش رو اینجوری خالی می‌کنه

خیلی زشته این کارش که اینجوری بهت حرف بزنه و بی احترامی کنه غیر مستقیم ولی آدم ندونه و نشه هیچی بگه بهش

اگه مثلا شما کاری نکردی نباید به خودت بگیری شاید واقعا همیشه اینجوری برخورد میکنه با بچه .  شما ...

عزیزم این آدم خیلی کولی هست تا کوچکترین چیزی حتی بدون عمد ناراحتش کنه  این کارو می‌کنه ,,خیلی بی حیاست

کلا با بقیه هم همینطوره ،،،،یه جوری این شده کارش دیگه عادت کرده،،

فقط بحث من نیست که ،،،،، 

2706