2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم من با شما نبودم

عههه اشتب ریپلای کردم

ببخشید

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
شما چرا جداشدی راضی یادوس داشتی زمان ب عقب برگرده

هر لحظه احساس کردی باید طلاق بگیری صد در صد طلاق بگیر منتظر معجزه صبرنکن بعد طلاق هیچی نمیشه یکم افسرده میشی و دوباره درست میشه اجازه نده کسی زندگیتو خراب کنه

👈🤷👉
2728
شما چرا جداشدی راضی یادوس داشتی زمان ب عقب برگرده

من عاشق پسر عموم بودم اونم منو خیلی دوست داشت ولی بعد ها زندگیمون خراب شد...سر کار نرفت مشروب خورد طوری ک اعتیاد پیدا کرده بود...دست ب زن داشت همیشه قایم میشدم کسی صورت کبودمو نبینه...من ی بار بعد طلاقم رجوع کردم ولی فایده نداشت دوباره بعد یسال  جداشدیم ...الان بعد گذشت ۴سال پشیمونه ولی فایده نداره ...چون من ازدواج کردم ...ولی اون خبر نداره

بگن خیلی حال میده🤣🤣

خیلی حال میده اتفاقا من که اینقد خوشحال بودم از ذوقم موبایلم و تو محضر جا گذاشتم بعد برگشتم بردارم محضردار گفت خانوم این همه سال صیغه طلاق خوندم همه اشک میریختن حداقل ناراحت بودن تو خیلی خوشحال بودی میشه بگی شوهرت چیکار کرده اینقد خوشحالی گفتم هیچی با هم نساختیم بهترین روز زندگیم بود الانم از یاداوریش ذوق میکنم بعدشم خیلی شاد بودم حس ازادی داشتم بعد ۶ سالم ازدواج کردم مجدد هیچکسم حمایتم نمیکرد حتی خونه بابام راهم ندادن گفتن طلاق گرفتی واسه ما حرف میزنن

خیلی حال میده اتفاقا من که اینقد خوشحال بودم از ذوقم موبایلم و تو محضر جا گذاشتم بعد برگشتم بردارم م ...

ولی من تو محضر زانوهام سست شد لحظه ای پسرم خداحافظی کرد...هنوز یادم میوفته گریه ام میگیره😭

2738

من مشكلي تو زندگيم ندارم فعلاً ،يه پسر ١٣ ماهه دارم ٦ ساله ازدواج كردم ولي خسته ام از زندگي من طاقت غم و ندارم اصلاً بعضي وقتها ميگم كاشكي مجرد بودم تنها زندگي ميكردم البته من يه مشكل خيلي بزرگ دارم تو ظاهرم شايد خستگيم بخاطر اونه😕😕😕

بستگی به خودت داره ولی روندش اینه اول خوشحالی بعد عصبی میشی بعد افسرده میشی یه مدت تو خودتی و انگار بقیه رو نمیبینی اما بعدش بخودت میای و زندگیو از نو شروع می کنی و میفهمی خوشبختی تو دستای خودته❤🌹

🥰🥰😇😇😇
من مشكلي تو زندگيم ندارم فعلاً ،يه پسر ١٣ ماهه دارم ٦ ساله ازدواج كردم ولي خسته ام از زندگي من طاقت ...

افسردگی داری

برو دکتر چکاپ بده کم خون نباشی

غذاهای نشاط آور وانرژی زا بخور 

بیرون برو  خوش بگذرون

🥰🥰😇😇😇
افسردگی داری برو دکتر چکاپ بده کم خون نباشی غذاهای نشاط آور وانرژی زا بخور  بیرون برو  ...

كم خوني كه دارم ولي من مو و ابرو كلاً ندارم همش ريخته ادم استرسي هستم علت خوشحال نبودنمم بخاطر موهامه😞😞

افسردگی داری برو دکتر چکاپ بده کم خون نباشی غذاهای نشاط آور وانرژی زا بخور  بیرون برو  ...

كلاً طاقت هيچ مشكلي و ندارم خيلي ادم ضعيفي هستم فكر كنم بايد برم پيش يه روانپزشك

2706