2726
عنوان

خانمای باردار بیاید

114 بازدید | 17 پست

تو هفته ۴و۵م

اسهال و دل پیچه دارم

طبیعیه؟سونو رفتم ساک ندیدن

اینا ممکنه علایم خارج رحمی باشع؟

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش

عزیزم صبر کن تا هفته 8 برو سونو ساک و قلب تشکیل میشه انشالله امکان داره دیر لقاح شکل گرفته باشه 

من هفته 8 ب بعد اسهال شدم تا هفته 10 يعني زندگی نداشتم هزار دکتر رفتم طبیعی بود فقط آزمایش مدفوع  باید انجام بدی ک تشخیص بدن سالمی 

برای آرامش و از دست ندادن عزیزام یه دعا کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم صبر کن تا هفته 8 برو سونو ساک و قلب تشکیل میشه انشالله امکان داره دیر لقاح شکل گرفته باشه  ...

وای دیروز گفت شاید خارج رحمی باشه

الانم اسهال و دل پیچه دارم

دلم داره میترکه

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
دل پیچه.یوبوست و تکرر ادرار طبیعی من از دوتا دکتر پرسیدم نگران نباش 

من اسهال و دل پیچه شدم

فقط سونو داخلی تو 4 هفته ساک نشون میده اگه سونو شکمی بوده نشون نمیده مخصوصا که نوشتی چاق هستی. اگه سونو داخلی دادی و ساک نبوده شاید 4 و5هفته نیستی وتاریخ پریودی دقیق نیست. اگه اینا نبود الان زود احتمال بارداری خارج رحمی بدی باید صبر کنی هفته های آینده با سونو مشخص میشه. ولی در کل چه خبر به این زودی رفتی سونو باید بزاری هفته 12 که قلبم تشکیل شده خیالت راحت باشه. آن شاء الله که مشکلی نیست و بارداری راحتی خواهی داشت😍😍😍😍😍

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
فقط سونو داخلی تو 4 هفته ساک نشون میده اگه سونو شکمی بوده نشون نمیده مخصوصا که نوشتی چاق هستی. اگه س ...

ببین داخل مطب سونو واژینال کرد اما گفت یه چیزی شبیه ساک در حال تشکیل میبینم اما جاش اوکی نیست.میتونه خارج رحمی باشع

منم دارم از استرس میمیرم

چجوری آروم شم

راهی نیست بفهمم

طبیعی عزیزم.نگران نشو.نی نی های شیطون همه چی مامانشون بهم میزنن.فقط دکتر و سونو حتما تاریخی که دکترت ...

اون اره میخوام فقط زودتر بدونم

نمیتونم تحمل کنم

نه طبیعی.منم دوسه هفته یوبوست داشتم.از قرص ویتامین که میخوردم بود.دارو خاصی نمی خوری که باعث شده باش ...

من اسهال شدم نه یبوست

2706