2737
2734
عنوان

غذا میخورم اما بازم ضعف دارم

201 بازدید | 12 پست

سلام .ناهار قشنگ پلو‌خوردم با خورشت بامیه اما‌بازم اللن ضعف کردم .حالا میوه خوردم الان

اما کلا انگار هیچی نخوردم چیکار کنم به نظرتون آخه مثلا‌دارم تلاش میکنم وزن هم کم کنم 

دو روز هست اینطوری شدم نردیک‌پریودم هم هست چیکار کنم کمتر این حال رو داشته باشم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خورشت بامیه چجوری درست میکنید 

کمی پیاز تفت میدم و گوشت یا مرغ و میریزم و یه تفت میدم پ بعدش هم بامیه ها رو قشنگ تفت میدم و آهر سر هن کمی رب و ادیه که باهاش سرخ شد آب اضافه میکنم کمی بپزه.اما گاهی تنها مه هستم گوشت و مرغ نمیریزم و به جاش ذرت میریزم خیلییی خوب میشه با آب کم

2738
خب چیکار باید کنم.البته قرص متفورمین هم روزی سه تا میخورم نمیدونم به اون ربطی داره یا نه

اره فک میکنم بخاطر متفورمینه

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜
وقتی من حامله شدم همین حس رو داشتم غذا میخوردم البته کم تا از سر سفره بلند میشدم احساس ضعف و گشنگی د ...

خب چیکار میکردی ؟من حالت تهوع گذفتم‌انقدر احساس ضعف دارم

اره فک میکنم بخاطر متفورمینه

خیلی حالم‌بد میشه اما دکتر برای تنبلی تخمدان داده نمیدونم چیکار کنم  هم دوست دارم تنبلیم درمان بشه هم دیگه اینطوری خیلی حالم‌بد میشه

خیلی حالم‌بد میشه اما دکتر برای تنبلی تخمدان داده نمیدونم چیکار کنم  هم دوست دارم تنبلیم درمان ...

بهش بگو بهت نمیسازه قرصتو عوض کنه

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜