2737
2734
عنوان

خانوما توروخدا راهنماییم کنید

81 بازدید | 10 پست

همسرم گوشیشو کج میگیره ک صفحشو نبینم یا در دسترس من قرار نمیده، منم یکبار دیدم ک با دخترعمه هاش چت کرده بود ک حرف خاصی ام نزده بودن و چتشون قدیمی بود، چندتاام اسم دخترتوی مخاطبای تلگرامش دیدم و توی سرچش هم فیلم پ.رن، نمیخوام ب روش بیارم چیکارکنم😭😭فقط مطمعنم ک با خانمی ارتباط عاشقانه نداره😞ولی روی گوشیش حساس شدم

عزیزم ازش بپرس 

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی نمیزاره ببینی پ حتما چیز خاصیه😑

اره وگرنه چه چیزی میتونه باشه

من عاشق زندگیمم و هر چه شکست بخورم قویتر میشم و زمین بخورم پا میشم و هر چیزی که در دنیا است برایم اندرز است از کوه استوار استواری و مقاومت را یاد گرفته ام از خورشید نورانی و مهربانی و گره از کار دیگران گشودن ......
2731
اره اینم باخواهرش چت میکنه یوقتایی

بعد حساس شده چت با خواهرش رو‌پاک می‌کنه.چون راجبه من یا مادرش یا پشت سر دایی کلا می چتن.منم می رم می خونم فهمید حالا پاک می کنه.فیس بوک هم داره پرنده پر نمی زنه که منم می رفتم چک می کردم.کلا زیاد گیر نده.من خواهرشوهرم شده هووم همش چت چت. .ولی راضی ام والا چون خواهر برادرن چت کنن . با دختر دایی هاش هم تبادل مطلب دارن کوچیکترن وای رو اونا حساس نبستم.

2738
بعد حساس شده چت با خواهرش رو‌پاک می‌کنه.چون راجبه من یا مادرش یا پشت سر دایی کلا می چتن.منم می رم می ...

میدونین چندبار گوشیشو اورده نشون داده چت هاشو تماس هاشو ولی لعنتی منم روم نشد بگم برو توی مخاطبات، یکم نگرانم ک اختلافی بوجود نیاد، حتی یه چت نشون داد ک به یک خانم گفته بود شماره همسرتونو بدین بااون راجب مسائل شغلی حرف بزنم، نخواسته بود چت کنه باهاش

میدونین چندبار گوشیشو اورده نشون داده چت هاشو تماس هاشو ولی لعنتی منم روم نشد بگم برو توی مخاطبات، ی ...

ببین نمی‌گم بگذر .من خودم شش دانگ حواسم به شوهرم هست.خودمم متخصص تو‌موبایل و کامپیوتر عکس های ده سال پیشش رو پیدا کردم.کلا ولی گیر باشی همون چت با خواهرش رو‌هم پاک می کنه.چون شما نخونی .مردها دوست ندارن جواب پس بدن.صحنه های فلان دیدن یکمیش اشکال نداره ولی خوذشون می زارن کنار .اگه معتاد به دیدن شد باید اعتراض کنی.این نظر شخصی منه.بعدش شوهر من موبایلش اس میاد هم استرس می گیره ولی من اصلا.بعدش سر نی نی سایت هوار شد رگ باد کرده با کی داری نصف شب چت می کنی .منم حالا ببخشید ریده بودم به مادر خواهرش تو تاپیک هام ولی ناخواسته رو‌کزدم تو نی نی سایت همه خانم هستن و ببخشید و فلان.گیر بدی اونم بدتر حساس می شه رو زندگیتون ا