2726
عنوان

من همونیم که به مامانم حرف زشتی زده بودم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 946 بازدید | 65 پست
اصلا نمی بخشتم مامان دوستم امروز فوت کرد به مامانم گفتم گفت از دست افریتش راحت شد😐 دیشبم که عذرخوا ...

توام بخاطر سیلیش باهاش قهر کن .

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم چی بگم مامانتم نباید اون کارارو میکرد بنظرم

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

نه عزیز کنسل نکن... تا هفته بعد مامانت آروم میشه

توم معذرت خواهیتو کردی دیگ کاری نکن ساکت بمون بزار زمان حلش کنه.....

کارت خیلی بد بوده ولی مادرتم مقصره

بعدشم چرا خجالت میکشی پدرته اون درقبال تو مسئولیت داره..

قدر دان باش دیگه هم بی احترامی نکن تمام

مرهم اگر نمی شوی... زخم نزن دل مرا 
2728
اصلا نمی بخشتم مامان دوستم امروز فوت کرد به مامانم گفتم گفت از دست افریتش راحت شد😐 دیشبم که عذرخوا ...

چقدر کینه محلش نزار ولش کن

با یه دوست یا یکی برو عمل خودش میبینه تنها رفتی میفهمه وابسته اش نیستی

پول دانشگاه و.. گفت بهش بگو دختر بابامم تا هروقت دلش بخواد خرجم میکنه تو از پول ارث بابات بهم نده ولش کن

خدایا میدونم خواسته مو اجابت کردی و میکنی و راه و خودت برام باز میکنی میدونم قراره برام معجزه ها بکنی و من به همه ی دنیا داد بزنم بگم تو بی همتای بخشنده ای خدایا میشه دل منم شاد کنی،تو الرحمن الراحمینی   
به نظرم زیاد هم منت کشی نرو یکم سکوت کن و بی تفاوت باش وبذار قضیه مسکوت بمونه  به مادرت هم بگو ...

اره افرین حرف منطقی و درست رو زدی 

بیچاره هیچی ب مامانش نگف مامانش الکی جوگرفتتش 

چی؟؟

دستشو ببوس 

قبلش ۱۵تا ای الکرسی بخون برو پیشش 

تو کارت خونه کمکش کن 

هدیه برای بخر 

میشه دیگه کاربریمو نترکونید،😐😐  به کدامین گناه اخه؟؟،😐😐 امضای قبلیم،😏امام زمان عزیز زودتر ظهور کن ،🌺💐🌹🥀🌷🌺🌸⁦🏵️⁩🌻🌼🌱و در ضمن قد من ۱۸۴سانته،😐😎

[QUOTE=156473828]تو رو خدا اینجوری نگید تو این مواقع خشم طرفو چند برابر میکنید[/QUOT

البته من تو تاپیک قبلیش گفتم احترام مادرتو نگه دار تا ببخشتت. اما شما درست میگید نباید این حرفو میزدم

نه بابا فردا یادتون میره

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
2706