2737
2734
عنوان

عجب دنیای عجیبی شده

418 بازدید | 26 پست

سلام دوستان

یه موضوعی ذهنمو درگیر کرد آدما تا این حد ازهم زده شدن!!!

یکی اشناهامون  همسایمونه بعدازچندین ماه دیروز زنگ زدو حالو احوال گفت بیاخونمون ساعت12ونیم ظهر.گفتم الان زمانی مناسبی نیس شماهم استراحت کن شب یاغروب میام.گفت غروب میرم بازارگفتم باشه خبرمیدم بهت.من جایی بودم گیرکردم بهش پیام دادم ک نشدبیام معذرت! بعد الان گفتم برم.پیام دادم کجایی عزیزم ب یه دقه نکشید جواب داد بازارم چطور گفتم باشه

ایقد شهرمون بادو طوفانه ک آدمو میبره صدای وحشتناکی ازطوفان میاد توخونه.فقط تعجب کردم بااین سرعت بادوطوفان چطوررفته بازاره!احساس میکنم دکم کرد شما چطور میبینید؟؟؟دیگه هچکی هچکیو نمیخاد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😐😐😐😐😐شاید واقعا رفته

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

خب اونم دیروز حس کرده تو پیچوندیش و نمیخوایش

و دقیقا احساس الان تو رو داشته

تقریبا هرروز از دخترم عکسای زیبا میگیرم با وسایل ساده دوست داشتین به پیجش سر بزنین.                            ala_21_5_99@

من فکر میکنم واقعا بازار بودن

چون به شما قبلش هم گفتن!

به علاوه اینکه سعی کنید همیشه ظن خوب به اطرافیان داشته باشید!

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
2738
وای🤔🤔🤔 توهم اینکارو کن😂😂😃

بلدنیستم.حتی اخرین بارک رفتم خونش منو کار داشت ساعت 2ظهر رفتم واسش انجام دادم فکرمیکنم ادم خوبیه همه رومث خودم میبینم.هچوقت نشده کسیو دک کنم اگر دک کنم استرس میگیرم

2706