2726
عنوان

نداشتن خاستگار

175 بازدید | 9 پست

دوستان من یه سوالی ذهنمو خیلی درگیر کرده.وواقعا تو جوابش عاجز موندم.من یه خاهر دارم که تعریف از خود نباشه از لحاظ قیافه و اندام و اخلاق و خلاصه هر چی بگین کم نداره.طوریکه واقعا وقتی بیرون اینا میره لاقل ماهی یه خاستگار پیدا میشه براش.ولی وقتی زنگ میزنن نه با یبار شاید یه نفر چند بار زنگ میزنه که بیان ولی وقتی قراره بیاین خونمون هیشکی نمیاد .یعنی تا همون مرحله زنگ پیش میره .حالا پیش خودتون فک میکنین حتما تحقیق میکنن یه چیزی میشنون نمیان.در حالی که چند بار قرار شده فرداش زنگ بزنن ادرس بگیرن و همون روز بیان  یعنی کلا فعلا مارو نمیشناسن که حالا بیان تحقییقم کنن.نمی دونم اشکال از کجاس.به طلسم واینا هم اعتقاد ندارم ولی دیگه خیلی  عجیب شده .بیشتر از همه مامانم که اعصابش خورد میشه. خوب همه دوس دارن بچه هاشون سر وسامون بگیرن.همین دیروز قرار بود بیاین کلی وقت وهزینه کردیم باز نیومدن.چندین بار این اتفاق افتاده..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب مادرتون به مادرشون  زنگ بزنن بگن  نیومدین نگرانتون شدیم و از اینجور حرفا

راحت از کنار قضیه رد نشین

شاید از همسایه ها کسی مشکل ایجاد میکنه

یکیو میشناختم دختر فوق العاده خوب از یه خانواده عالی ولی متاسفانه خاستگارا دو جلسه میومدن و دیگه میرفتن و مشکل از یکی از اقوام بوده ک قبلا پسرش از همین دختر جواب منفی میگیره و تو تحقیق حسابی طرف رو میترسوندن

2728

خواهرشوهر منم تا خواستگاری رو میان بعدش دیگه پیداشون نمیشه ، آخرین بار دوسال پیش یکی اومد همه چی خوب بود همو پسند کردن قرار گذاشتن بیان درمورد مهریه و.. صحبت کنن رفتن که رفتن