2733
2734

با همین آزمون استخدامی بود دیگه، بانک توسعه تعاون و پست بانک نیرو میخواستن

پارسال هم بانک ملی نیرو میخواست و دوستم قبول شد بدون هیچ پارتی

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با همین آزمون استخدامی بود دیگه، بانک توسعه تعاون و پست بانک نیرو میخواستن پارسال هم بانک ملی نیرو ...

الانم نيرو ميخواد منم ثبت نام كردم ولي خيلي ميترسم از آزمونش 

و مصاحبه 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
2728
با همین آزمون استخدامی بود دیگه، بانک توسعه تعاون و پست بانک نیرو میخواستن پارسال هم بانک ملی نیرو ...

نميدوني چقد درس خونده و چه مطالبي خونده ؟؟

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
شوهر منم سال ۹۷ازمون بانک صادرات شرکت کرد و قبول شد بدون پارتی

نمره آزمونش بالا بود ؟؟ ميشه ازش بپرسي چي بخونم و چقد بخونم ؟؟ لطفا

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
2738
الانم نيرو ميخواد منم ثبت نام كردم ولي خيلي ميترسم از آزمونش  و مصاحبه

اطلاعات کامپیوتری خیلی تاثیر داره من خودم تو آزمون استخدامی وزارت بهداشت سوالات کامپیوتریشو در حد 10 -15 تا زدم همون باعث شد اول بشم اما نداشتن پارتی باعث شد رد بشم و اصلا برای مصاحبه دعوت نشم

برادر من بدون پارتی تو آزمون استخدامی دوتا بانک همزمان قبول شد. از نظر هوشی که خیلی باهوشه از نظر کا ...

ماشاء الله ان شاء الله هميشه موفق باشه ولي من عاديم خيلي باهوش نيستم 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
نميدوني چقد درس خونده و چه مطالبي خونده ؟؟

تا جایی که من میدونم با اطلاعات قبلی رفت، چون دانشجوی دکتری بود و زیاد فرصت خوندن نداشت، اون رشته ش کامپیوتر بود،شما هم همون رشته ای که اعلام کردن باید اطلاعاتت خوب باشه دیگه، من خودم هم پارسال برای خبرگزاری آزمون رو قبول شدم ولی مصاحبه از بین سه نفر، یکی میخواستن و رد شدم، برای دروس عمومی هم از تاپیکهای این دوستمون استفاده کن

@ارمان1396        

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
اطلاعات کامپیوتری خیلی تاثیر داره من خودم تو آزمون استخدامی وزارت بهداشت سوالات کامپیوتریشو در حد 10 ...

واقعاااا يعني همون درس مباني كامپيوتر icdl؟

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
تا جایی که من میخوندم با اطلاعات قبلی رفت، چون دانشجوی دکتری بود و زیاد فرصت خوندن نداشت، اون رشته ش ...

ممنونم عزيزم ان شاء الله موفق باشي هميشه 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
2706