2733
2734
عنوان

بارداری بعداز سقط مکرر

205 بازدید | 24 پست

خانما من ۲هفته س سقط کردم هنوز لکه بینی دارم.این دومین سقطمه.هردو۵هفته وپوچ و شنبه میرم دکتر که دلیلش و بررسی کنه

ولی دارم دیوونه میشم دوس دارم زودتر باردار بشم

به نظرتون ممکنه بازم بگه ۳ تا ۶ماه بمونم؟دفعه قبل ۶ماه موندم بعد باردار شدم

یعنی میشه یه پریود دیگه بمونم بعد اقدام کنم؟میخوام بهش بگم 

وزن اولیه:۹۴😢‌هدف :۶۵🏅 وزن الان:۸۱😢 👈۷۹/۹۰۰🔓    همه چیزو سپردم به خدا... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی تو 5هفته تشخیص دادی پوچه و سقط کردی مال من که تو 5هفته اصلا ساکم مشخص نبود

نه ۸ هفته رفتم صدای قلبشو بشنوم.اصلا لکه بینیم نداشتم گفت فقط ۴ هفته رشد کرده و احتمالا اینم پوچه.چند روز بعدشم لکه بینی و سقط😔

2728
😔😔😔 خیلی سخته منم 3بار سقط دلشتم انشالاه که ایندفعه خدا لطفش شامل حالمون بشه

ان شاا.. من میترسم از سقط وگرنه همین بعاز لکه بینی اقدام میکردم

دیگه صبرم تموم شده

ربطی به صبر زیاد نداره من دفعه سوم یکسال استراحت دادم به بدنم ولی باز سقط شد بنظر من فاصله نده

دقیقا منم به همین نتیجه رسیدم شنبه میخوام به دکترم بگم بعداز لکه بینی میخکام اقدام کنم

ولی بعید میدونم اجازه بده

2738
دقیقا منم به همین نتیجه رسیدم شنبه میخوام به دکترم بگم بعداز لکه بینی میخکام اقدام کنم ولی بعید مید ...

لازم نیس به دکترت بگی خودت اقدام کن دکترا اگه دکتر بودن که این بلاها سرمون نمیومد

لازم نیس به دکترت بگی خودت اقدام کن دکترا اگه دکتر بودن که این بلاها سرمون نمیومد

دقیقا درست میگی

هیچی حالیشون نیس فقط پول

دقیقا درست میگی هیچی حالیشون نیس فقط پول

دقیقا من سه بار قلب بچه م ایستاده فقط بلدن انواع ازمایشات گرون ادمو بفرستن و بعدا هم بگن معلوم نیس بازم همون اتفاق بیفته یا نه دکتر من میدونی بهم چی گفت گفت باید انقدر تکرار کتی تا یکیش بمونه برات

دقیقا من سه بار قلب بچه م ایستاده فقط بلدن انواع ازمایشات گرون ادمو بفرستن و بعدا هم بگن معلوم نیس ب ...

وای مگه میشه!!

چقدر بد

دکتر من گفت ازمایشاتو انجام میدی ۵۰ درصد ممکنه متوجه بشیم .۵۰ درصدم ممکنه دلیلشو نفهمیم و بگم دوباره باردار شو

ان شاا... یه معجزه ای بشه واسمون توکل ب خدا

2706