2733
2739
عنوان

سزارین اختیاری تو تهران میخام با هزینه کم

| مشاهده متن کامل بحث + 763 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم شرایط تورو دارم دکترت کیه منم برم پیشش؟ فقط تو اون بیمارستان عمل میکنه؟ 

دكتر ندا سالاريه

https://instagram.com/dr_neda_salarieh?igshid=2s7lzno7qr71 

ولي خب وقتي ميتونن راحت نامه بدن زيرميزي گرفتن ديگه چيه آخه

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!

عزيزم به نتيجه رسيدي منم خبر كن

نميدونم چرا بيمارستان درست نميگه چقدر ميگيره

من هم بيمه تكميلي ايران دارم هم تأمين اجتماعي

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!
2728
عزيزم به نتيجه رسيدي منم خبر كن نميدونم چرا بيمارستان درست نميگه چقدر ميگيره من هم بيمه تكميلي اير ...

زنگ زدم بیمارستان چند تا میگفتن سزارین اول تکمیلی نمیده

زنگ زدم بیمارستان چند تا میگفتن سزارین اول تکمیلی نمیده

دكتر من اين بيمارستان ها هست

من خيالم از كارش راحته

نوع برشش

اندازش

دستشم خيلي سبكه

فقط نگرانيم همين بيمه هست

كه ميگه ١ تومن ميگيرم نامه ميدم سزارينت اختياري نيست

از بين اينا به نظرم مادران خوبه

تو سايتش نوشته فقط مختص زنان و نوزادان هست

اول هم تست كرونا ميگيرن از حلق ، بعد پذيرش ميكنن

دكتر من اين بيمارستان ها هست من خيالم از كارش راحته نوع برشش اندازش دستشم خيلي سبكه فقط نگرانيم ...

اخه دکتر منم بدون منتو زیر میزی میگه نامه میدم که اختیاری نیست مشکل اینه زنگ زدم بیمارستان گفت نماینده بیمه بررسی میکنه اون باید تایید کنه اورژانسی

2738
اخه دکتر منم بدون منتو زیر میزی میگه نامه میدم که اختیاری نیست مشکل اینه زنگ زدم بیمارستان گفت نماین ...

واقعا؟؟😳

پس چرا دكتر من نگفت اينجوري؟

خب اگه دليل رو بزنن تنگي لگن مثلا

چجوري نماينده بيمه بررسي ميكنه؟

تو بهترین بیمارستان تهران ۱۰ تومن شده  دیگه ۵ تومن از جیب دادن والا تو بهترین بیمارستان خدایی ...

ح

ترسم اینه یهویی بیمه قبول نکنه اذیت کنه یا هرچی  

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
دکتر دارن لگنتو چک میکنه ردش میکنه

واي پس چه كنيم

2706