2703
2553
عنوان

رفتار مدیرم باهام😭باردارم هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 1083 بازدید | 68 پست

به نظرم الان که بارداری

این اتفاق رو به فال نیک بگیر و نرو

بمون و از بارداری و مادرشدن لذت ببر

من 36 سالمه و 18 سال سابقه دارم که 13 سالش رو فقط مدیر بودم

به نظرم برای اینکه درس عبرت بگیره به بازرسی اطلاع بده

رفتارش خیلی بد و غیر حرفه ای بوده 

مخصوصا غیر انتفاعی ها خیلی به برده داری نزدیک هست رفتار مدیر و موسس 😣😣😣

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
عزیزم براشون توضیح بده که چقد اذیتت میکنن بذار بریزن سر این مردک تا آدم بشه بگو از شماها پول میگیره ...

گفتم بهشون و از منم خیلی راضین اولیا 

تمام شک من به معجزه، باتو محکم تر از باور شده🤰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من مدیر مدرسه هستم از شاد استفاده نمیکنی؟  از نتایج حضور و غیاب شاد اسکرین بگیر بفرست براش&nb ...

نه مدیر میگه شاد خرابه

اتفاقا دنبال گزارش دادنم

به کدوم شماره وکجا باید اطلاع بدم؟

آخه چرا میگه معلما خودشون باید تهیه کنن؟ مگه وظیفه مدیر نیست؟

اشتباه کردی مگه بچه پیش دبستانی هستی ک ب بابات وشوهرت گفتی.توهم صداتو میبردی بالا ی داد میزدی سرش ک ...

اصلا اجازه صحبت نمیداد به من بعدم من از بچه خیلی ترسیدم فقط گریه کردم پدرمم زنگ زد خودش فهمید با شوهرمم باید مشورت میکردم آخه

2720
آرره

من ديگه بعد بچه نرفتم.الانم كه الانه هر سال زنگ ميزنن بهم.تو دلم ميگم شما همونايي بودين كه وقتي بودم خونمو تو شيشه ميكردين الان افتادين دنبالم.بعد كرونام نيروي آزاد به شدت كم شده.اصلا شغل جالبي نبود فقط تو كلاس با بچه هام خوش بودم.هرماه كه چك حقوقمو ميبردم بانك از خجالت آب ميشدم.اونقد مدير اذيتم ميكرد ديگه يبار تو دوره هاي بدو خدمت برگشتم به مسئول نيروهاي آزاد اسمش يادم رفته گفتم تو اين نيروها كسايي هستن كه از نظر مالي از موسس مدرسه وضعشون خوبه به چه حقي تحقير ميكنن آهان اسمش آقاي پدرامه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
نه مدیر میگه شاد خرابه اتفاقا دنبال گزارش دادنم به کدوم شماره وکجا باید اطلاع بدم؟ آخه چرا میگه م ...

غیر انتفاعی و دولتی هر دو به عهده مدرسه هست هزینه نت

البته به رسمی ها 20 گیگ دادن

که مال من تموم شد 😥

بازرسی و ارزیابی عملکرد حتما اطلاع بده

حق رو به شما میدن 

برو آموزش و پرورش شکایت کن حق همچین کاری رو نداره منم خودم معلمم مدیر حق چنین برخوردی با معلماش ندار ...

کجا باید برم کدوم اداره؟ دنبال شکایتم اتفاقا

2714
به نظرم الان که بارداری این اتفاق رو به فال نیک بگیر و نرو بمون و از بارداری و مادرشدن لذت ببر من ...

یه شماره ای چیزی هست زنگ بزنم بگم؟

آره خودمم نمیخوام برم 

من این وضع رفتارو نمیتونم تحمل کنم

من ديگه بعد بچه نرفتم.الانم كه الانه هر سال زنگ ميزنن بهم.تو دلم ميگم شما همونايي بودين كه وقتي بودم ...

منم با بچه هام خیلی خوش بودم حیف

یه شماره ای چیزی هست زنگ بزنم بگم؟ آره خودمم نمیخوام برم  من این وضع رفتارو نمیتونم تحمل کنم

دختر جان

من تهرانم

شماره اونجا رو ندارم

زنگ بزن اطلاعات اداره و شماره داخلی و مستقیم ارزیابی رو بگیر

اینجا که زود پیگیری می کنند 

غیر انتفاعی و دولتی هر دو به عهده مدرسه هست هزینه نت البته به رسمی ها 20 گیگ دادن که مال من تموم ش ...

خواهش میکنم شمارش رو بده

اسی اصلا نرو دیگه  برو شکایت کن اگه مدارکم برات مهم نیس ولشون کن اگه میخوایشونم خودت دیگه نرو ...

معلم چهارم آره واسه این گفتن ساعت ۸ چون ساعت شروع کلاس هست میخوان برم گردونن چون اولیا بشدت معترض شده بشدت

فقط توروخدا بگین چطوری شکایت کنم

2706