2737
2734
گفت واه واه واه چه کارا دختر تو چه بی ادبی  حقا که مادرت تو تربیتت دریغ کرده  همون بهتر ...

😐😐😐😐😐 چقدر ديالوگاتون مثل تو داستانهاست 

چرا من اطرافم ازين آدماي عجيب نديدم!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفت واه واه واه چه کارا دختر تو چه بی ادبی  حقا که مادرت تو تربیتت دریغ کرده  همون بهتر ...

اسی رمان زیاد نخون

تراژدی زندگی اینه که زود پیر میشی و دیر عاقل . آدم ها شبیه هم عمر نمیکنندیکی زندگی میکنه و یکی تحمل . پت و مت احمق نبود تنها یاد گرفته بودن برای رسیدن به هدفشون باید تلاش کنند و مهم نبود چقدر تلاش کنن مهم این بود که در آخر به خواستشون میرسیدن . 
2728
😐😐😐😐😐 چقدر ديالوگاتون مثل تو داستانهاست  چرا من اطرافم ازين آدماي عجيب نديدم!!!!!

چون من بدبختم 

واه واه واه گه نگفت یه صدای دیگه در اورد 

مثلا مامانه دبیره ادبیاتی حرف میزنه 

این کاربری برای دونفره من و  دوست ۱۰ سالم لطفا قضاوت نکنین  ممکنه ما قاطی شیم و شما مارو اشتباه بگیرین😝😝😝😝
  اسی رمان زیاد نخون

من رمان نخوندم بابا 

اه واه واه که نگفت 

یه صدای دیگه مثه نت نت نت در اورد اخه چطور بگم من بعد زد رو دستش 

این کاربری برای دونفره من و  دوست ۱۰ سالم لطفا قضاوت نکنین  ممکنه ما قاطی شیم و شما مارو اشتباه بگیرین😝😝😝😝
2738

گیر چه عتیقه هایی افتادی😂😞 خوب گفتی هم مودبانه بود هم حالشو گرفتی گوربابای خودشو و آقا شهاب😂

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
دخترم شما هنوز ۱۵ سالته !!! چرا باید خواستگار راه بدی ؟

من ۱۸ سالمه 😐😐😐😐😐😐

😐😐😐😐😐 چقدر ديالوگاتون مثل تو داستانهاست  چرا من اطرافم ازين آدماي عجيب نديدم!!!!!

قسمت اولش قابل باور بود چون بعضی مادرها پسرشونو خیلی دست بالا میگیرن و فکر میکنن شاهزاده سوار بر اسب سفید دارن ولی قسمت دومش تخیلی بود 

تراژدی زندگی اینه که زود پیر میشی و دیر عاقل . آدم ها شبیه هم عمر نمیکنندیکی زندگی میکنه و یکی تحمل . پت و مت احمق نبود تنها یاد گرفته بودن برای رسیدن به هدفشون باید تلاش کنند و مهم نبود چقدر تلاش کنن مهم این بود که در آخر به خواستشون میرسیدن . 
2706