2733
2734

حالم بدتر از بده نمیدونم چیکار کنم حالم خیلی بده دلم گرفته جنون گرفتتم برم خودمو از پشت بوم پرت کنم پایین نمیدونم چیکار کنم سرگردون شدم نمیدونم چی میشه نمیدونم حال الانمو هیچکی درک نمبکنه حالم خیلی بده با قلبای مهربونت دعا کنید برام  خیلی محتاجم بهتون چرا یهو اینطوری شد داشت یکم بهتر میشد مشکلاتم 

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

من دیگه طاقت هیچی ندارم از بچگی چقدر عصه چقدر درد کشیدم تا الان خدایا منو بکش راحتم کن دیگه خودم از خودکشی میترسم نمیدونم چیکار کنم😔

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان فکر میکنم میگم من گناهی نداشتم خودم نخواستم به دنیا بیام کاشکی مامانم منو نمیزایید😔

2731

همه گرفتارن ناامید نشو بخدا الان بشینم برات بگم از گرفتاری هام کتاب میشه. اگر غم هست خدا هم هست برات دعا میکنم مشکلاتت حل شه لهی خدا دلتو شاد کنه

❤️اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️
2738

مگه من چقدر میتونم تحمل کنم مگه چقدر صبر دارم مگه چقدر خدایا خودت حاجت روام کن بخدا دیگه رسیدم به ته تهش نمیتونم 

من دیگه طاقت هیچی ندارم از بچگی چقدر عصه چقدر درد کشیدم تا الان خدایا منو بکش راحتم کن دیگه خودم از ...

ان شا الله دلت اروم شه کارات راه بیفته و خبرای خوب بهت برسه کلی خوشحال شی😘😘😘

حلال کنید🌹
همه گرفتارن ناامید نشو بخدا الان بشینم برات بگم از گرفتاری هام کتاب میشه. اگر غم هست خدا هم هست

اخه خیلی حالم بده دیگه واقعا به تهش رسیدم اصلا نمیدونم چی میخواد بشه دیگه طاقتم تموم شده دیگه حالم از خودم بهم میخوره که چرا من وجود دارم لباسای مشکیمم پوشیدم که خدا نگاه کنه ببرتم چرا من باید زنده باشم

من دیگه طاقت هیچی ندارم از بچگی چقدر عصه چقدر درد کشیدم تا الان خدایا منو بکش راحتم کن دیگه خودم از ...

بچگیت چطور بوده ؟؟

ببین عزیزم همه تو زندگیشون غم دارن

تو دیدی تا حالا چیزی پایان نداشته باشه 

بعد هر غم بزرگی یه شادی بزدگه 

هرچی غم بززگتر شادی بعدش بزرگتر ....

من خودم تجربه کردم

منم خیلی وقت ها خسته شدم و غم منو در بر گرفته

ولی بعدش یه شادی بزرگه

غم ممکنه 1 ماه 1 سال و... طول بکشه 

اما شادی بعدش طولانی تره مطمئن باش

آرامش در قلبی است که در تصرف خدا باشد 💙
ان شا الله دلت اروم شه کارات راه بیفته و خبرای خوب بهت برسه کلی خوشحال شی😘😘😘

😔💟

2706