2733
2734

سلام خانما من الان روز دهم بعد اززایمانمه اما خونریزی دارم هنوز.ساعت ۹ صبح ده روز پیش زایمان کردم.الان من باید غسل نفاس کنم و با همون غسل نماز ظهر و عصر و بخونم؟یا اینکه غسل نفاس کنم بعدش غسل استحاضه کنم و نماز بخونم؟

اگ بخوام دفتر مرجع هم زنگ بزنم باید تا ۴ صبر کنم الان نیستن.خواهش میکنم اگه در این زمینه اطلاعاتی دارید کمکم کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام عزیزم. غسل نفاس رو باید طبق پریود انجام بدی. اگر حتی تو طول زمانی که پریود میشدی، یک بار پریودت ده روزه بوده باید روز دهم بعد از زایمان غسل نفاس کنی. در غیر این صورت اگر هفتم یا پنجم پاک میشدی طبق اون. بعدش هم که برای هر نماز باید غسل استحاضه کنی.

سلام عزیزم. غسل نفاس رو باید طبق پریود انجام بدی. اگر حتی تو طول زمانی که پریود میشدی، یک بار پریودت ...

میدونم گلی من کلا عادت عددیه ندارم ینی کلا نامنظمه پریام باید همون ده روزو ملاک قرار بدم.الان سوالم اینه من غسل نفاس انجام بدم باهمون غسل نماز ظهر و عصرو بخونم یا همزمان با غسل نفاسم استحاضه هم‌انجام بدم‌ و نماز بخونم؟

2738
همون نفاس کفایت میکنه

عزیز من یه سوال دیگم دارم اینکه میگن باید خودتون رو بعد از روز دهم‌وارسی کنید ک نوع استحاضه رو تشخیص بدید ملاک این وارسی چیه؟منظورم‌اینه که مثلا من شب خونریزیم زیاد شد و به کثیره رسید فردا ک‌میخوام‌نماز صبح بخونم خونریزیم کمتر شد و به متوسطه رسید من باید‌موقع همون نماز صبحو‌ملاک قرار بدم و‌غسل متوسطه کنم یا باید کثیره کنم.من همیشه مشکل دارم تو این‌مسائل استحاضه.