2733
2739
عنوان

کاردرمنزل آوردم بعد.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1238 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا یه لحظه با خودت فکر نکردی این کار عاقبتش چیه شاید اون آدامسها هزار مشکل داشته باشن و بچه های م ...

واااااا من چیکاره م کاردرمنزل میخواستم خانم همکارم آوردم بسته بندی آدامسه

من یک زنم💃💃💃💃زنی پراز عشق پرازمهربانی پرازآرامش😍😍زنی که اندام ظریفش موهای بلندومرتبش لبخندش لباس های شیکش از زیبایی هایی زندگی میگویند.🤩🤩زنی که بایک فنجان چای و نقل کنارعشقش بایک خریدکوچک بایک موسیقی شاددرخانه عاشقش احساس خوشبختی عمیق میکندزنی که با تمام ظرافتش به عشق ایمان آوردوبرایش با تمام سختی هاجنگیدزنی که خانه اش بوی عشق و آرامش می دهد زنی که میخواهدمادردوپسرباشدتابه آنهاطعم خوشبختی رابچشاند.💃💃💃عشق ابدی من درکنارتوازتمام زندگی لذت میبرم باسختی ها می جنگم وبرای رویاهایمان به توبه خودم بال میدهم تابه هرآنچه به من وتوآرامش میدهدبرسیم. 
2728
این خانم انجام نده یکی دیگه انجام میده خب

اگه یه نفرم تو جامعه خلاف انجام نده و وجدان داشته باشه

بازم خوبه

ایشون به اون خانم هم تذکر بده

نجات یه بشر مثل نجات یه جامعه هست

از ماست که بر ماست

همش میگیم بقیه خوب باشن

اول باید خودمون خوب باشیم

واااااا من چیکاره م کاردرمنزل میخواستم خانم همکارم آوردم بسته بندی آدامسه

حداقل بامن کار میکردی

من پادری وگلدوزی میفروشم                    اگه خواستی درخواست دوستی بده توضیح بدم. گلدوزی هم میفروشم.                               اینکه من پادری میفروشم نشان دهنده اینه که من میخوام مستقل باشم👑😍     اگه باهام مخالفی لطفا ریپ نکن چون انگونه ادب خودت فاش میشود.               اقایون درخواست دوستی ندن تو تاپیکام نیان😑من لایک ندوست ریپ دوست😍کاربری قدیمم ترکیدن این کاربری برای دونفره 
2738

فک کن بیان دستگیرت کنن به جرم جعل ادامس😂

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
این خانم انجام نده یکی دیگه انجام میده خب

حالا فک میکنی مارکشوعوض میکنم خودم باصدبرابرسودمیفروشم عزیزم بله پول درآوردن سخته براهمین من یه کارتون نزدیک سه چهارهزارتابسته بندی کنم فقط ۳۵تومن میگیرم الان گردن درد گرفتم 

من یک زنم💃💃💃💃زنی پراز عشق پرازمهربانی پرازآرامش😍😍زنی که اندام ظریفش موهای بلندومرتبش لبخندش لباس های شیکش از زیبایی هایی زندگی میگویند.🤩🤩زنی که بایک فنجان چای و نقل کنارعشقش بایک خریدکوچک بایک موسیقی شاددرخانه عاشقش احساس خوشبختی عمیق میکندزنی که با تمام ظرافتش به عشق ایمان آوردوبرایش با تمام سختی هاجنگیدزنی که خانه اش بوی عشق و آرامش می دهد زنی که میخواهدمادردوپسرباشدتابه آنهاطعم خوشبختی رابچشاند.💃💃💃عشق ابدی من درکنارتوازتمام زندگی لذت میبرم باسختی ها می جنگم وبرای رویاهایمان به توبه خودم بال میدهم تابه هرآنچه به من وتوآرامش میدهدبرسیم. 
اگه یه نفرم تو جامعه خلاف انجام نده و وجدان داشته باشه بازم خوبه ایشون به اون خانم هم تذکر بده نج ...

تاریخ مصرف دارو عوض نمیکنن که . من به شخصه چندساله ادامس استفاده نمیکنم . چون حتی تو کارخونه هم دستمالی میکنن و جنس همه شون اشغاله از شیک گرفته تا بایودنت

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
اگه یه نفرم تو جامعه خلاف انجام نده و وجدان داشته باشه بازم خوبه ایشون به اون خانم هم تذکر بده نج ...

عزیزم چراجومیدی اون خانم کاردرمنزل میاره، گف میخوای گفت بسته بندی آدامسه مگه من سودمیکنم منم براسه چهارهزارتا ۳۵تومن میگیرم

2706