2726
عنوان

زندگی دریک ساختمان باقوم شوهر

440 بازدید | 42 پست

بچه ها سلام میخواستم بپرسم که کیا با خاندان شوهر تو یه ساختمونن واین که کاملا زندگیتون جداس یا باهم تو چه موردایی دخالت میکنن یا نمیکنن زندگی خوش میگذره بهتون یا نه هرچی

من زندگی نکردم 

ولی حتی اگه خیلی خوبم باشن نمیشه آرامش داشته باشی

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من احتمالا برم تو یه ساختمون باهاشون..یعنی چی میشه   .....البته بگم کلا اهل دخالت و فضولی و اینا نیستن، کلا دوری دو ستی مدلشون

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
من احتمالا برم تو یه ساختمون باهاشون..یعنی چی میشه   .....البته بگم کلا اهل دخالت و فضولی و ا ...

تا نرفتی نرو من رفتم پشیمونم مثلا باخواهر شوهرم قهرم بیاد نمیر م پایین مقصرم اونه بازم برام تو قیافن

زندگی میکنم 

چون زندگی قبلیا رو دیدم 

ترجیح دادم از اول دوری و دوستی باشه 

و مثل ی همسایه برخورد کردم باهاشون 

دو هفته ای یه بارم دو ساعت میریم شام میخوریم و میایم 

فقط تنها نکته ای ک اذیتم میکنه اینه ک هر کی ک بخواد بیاد خونم و بره مادرشوهر فضولم سرش رو میاره بیرون از خونش تا ببینه کیه 

ضمنن ما سه تا عروس و ی مادر شوهر ک تو چهارواجد زندگی میکنیم

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
2706