2737
2734
عنوان

خرید+عکس

328 بازدید | 18 پست

دوستان عکس میزارم خودتون قضاوت کنید

از فروشگاه کوروش خرید کردم

حالا چند قلم رو بطور اتفاقی متوجه شدم که قیمت روی جنس با قیمت فاکتور یکی نیست قیمت روی جنس از قیمتی که با تخفیف تو فاکتور زدن باز کمتره

الکی میگن تخفیف از اینور دوبرابر کلاه سرت میزارن این مورد رو هم بارها متوجه شدم 

اما اینبار اومدم اینجا بگم تا بقیه بدونن اگه از بقالی سر کوچه خرید کنن هم پولی تو جیب اون مغازه دار میره هم اینکه لاقل جنسو‌ با قیمت روی جلد میگیرن نه بیشتر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چند بار از کوروش خرید کردم همین بوده همش هم دم صندوق اعتراض کردم گفتن یادمون رفته قیمت جدیدو ثبت ...

اره حساب کن توی یک روز درامدشون از همین کار چقد میشه

اینهمه شعبه دارن بجز سودشون از همین دزیدی ریز که به چشم نمیاد روزانه میلیارها سود میکنن

2728

اره کوروش کلا اینطوریه

حتی اون قیمتایی ک با کاغذ روی قفسه هاشون میذلرن یا فاکتور فرق میکنه

فقط فروشگاه رفاه خوبه هم تخفیفاش هم قیمتاش درسته

✅مشکل عزیزخدای من خیلی بزرگتر از توست💪💪

ما کل روزمون با کرروش میگذره پیش میاد

من پادری وگلدوزی میفروشم                    اگه خواستی درخواست دوستی بده توضیح بدم. گلدوزی هم میفروشم.                               اینکه من پادری میفروشم نشان دهنده اینه که من میخوام مستقل باشم👑😍     اگه باهام مخالفی لطفا ریپ نکن چون انگونه ادب خودت فاش میشود.               اقایون درخواست دوستی ندن تو تاپیکام نیان😑من لایک ندوست ریپ دوست😍کاربری قدیمم ترکیدن این کاربری برای دونفره 
اره کوروش کلا اینطوریه حتی اون قیمتایی ک با کاغذ روی قفسه هاشون میذلرن یا فاکتور فرق میکنه فقط فرو ...

دقیقا منم همینو متوجه شدم

دیگه ازش خرید نمیکنم

واقعا دزدی تو روز روشن به همین میگن

2738
دقیقا منم همینو متوجه شدم دیگه ازش خرید نمیکنم واقعا دزدی تو روز روشن به همین میگن

توصیه میکنم یه بار بری رفاه

من هرسری ک رفتم راضی برگشتم

✅مشکل عزیزخدای من خیلی بزرگتر از توست💪💪

عزیزم دیدی چه اراجیفی تحویل داد؟😂

از ترسشم سریع رفت همه تاپیکاشو قفل کرد که نتونیم جواب اراجیفشم بدیم.

خیلی خله

میخواستم بگم تاپیکتو گفتی دخترعمو،

اون یکی تاپیک که ازت پرسیدن خواهر بزرگتر مجرد داری نوشته نه مجرد نیست اونو چی میگی😂

احتمالا بده نی نی یار این تاپیکشو کلا حذف کنه ولی من شات هارو نگه میدارم سری بعدی باز شاخ شد بزارم براش.

بهتره لغو کاربری کنه با سناریو جدید برگرده.

شوهره متخصصی،خلبانی،مقیم امریکایی جایی😂

خواستم نی نی یارو تگ کنم بابت بی احترامیش دیدم قفله😁

👸🏻من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشد باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند تو و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال، اندک باقی مانده ی جانم آزاد!
عزیزم دیدی چه اراجیفی تحویل داد؟😂 از ترسشم سریع رفت همه تاپیکاشو قفل کرد که نتونیم جواب اراجیفشم ب ...

باورت میشه من داشتم تو تاپیکاش قشنگ باهاش زندگی میکردم از بس تو نقش فرو رفته زیاد گاف نمیداد همیشه از نامزد سن بالای ثروتمندش میگفت الان که فهمیدم دروغ گفته فکرشو میکنم چه باهوش بود تصویرسازی جالبی داشت تو ذهنش

راستی یبار گفت دانشجو پزشکی ام یبار گفت روانشناسی یا همچین چیزی،اما نمیدونم چرا نمیخواستم بهش شک کنم من کاربری قبلیشم دنبال میکردم

باباشم که قاضی بود مامانش وکیل نامزدشم تاجر و تولید کننده و...

🤪🤪

خدا خیرت بده منو روشن کردی 

2706