2733
2734
عنوان

بنویس تا اتفاق بیفتد

500 بازدید | 14 پست

اجازه بدهیدقلم خودش پاسخ بدهد:

نامه‌ای بنویسیدیا قبل ازخواب سوال هایتان رامطرح کنید:خواهیددیدکه چگونه به جواب نامه هایتان می‌رسیدویافردا صبح سوال ها ازطرف خداجواب داده شده است.

کافی است یک قلم وکاغذبرداریدو آنچه به شماالهام شده بنویسیدواین الهامات دربرگیرنده دیگرالهامات هستند.

نکرده کارکه کارکند،پروردگارنگاه کند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
میشه بیشتر توضیح بدی؟  خواسته هامونو بنیسیم ؟؟ سوالاتمونو بنویسیم ؟ چجوری؟؟؟

خواسته که همون اهداف هست روباجزئیات بنویسید،اگرتومسیررسیدن به خواسته به سوال یامشکلی برخوردیداون روبنویسیدومنتظرجواب اون باشید.

یادتون باشه اهداف رونوشتیدرهاشون کنیدیعنی هی چراشد،نشد،چطورمیشه نگیدودرراستاش تلاش کنید.

سلام.یعنی روی برگه بنویسم یکماه دیگه یک میلیارد پول بدستم می رسه،واقعا میرسه؟

یا قبل خواب رو برگه بنویسم جواب سوالم رو بده ای دوست میت من

خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیشتر صلوات بفرستد:۱)نزدیک ترین مقام به پیامبر اکرم (ص) را در آخرت دارد.۲)سنگین ترین عمل روز قیامت صلوات است. ۳)تنها چیزی که بعد نماز واجب، روز قیامت(یوم الحسره)مردم حسرت نمی خورند،صلوات است.۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نورصراط و نور بهشت است.۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم    
میشه توصیج بدهید  ممنون

ببین نوشتن جادو میکنه هرچی دوسداری انجام بده یا داشته باشی فقط کافی بنویسی اما اگه بخای کامل کامل بدونی کتاب بنویس تا اتفاق بیفتد رو بخون اصلا عالیه عالی

سلام.یعنی روی برگه بنویسم یکماه دیگه یک میلیارد پول بدستم می رسه،واقعا میرسه؟ یا قبل خواب رو برگه ب ...

نه اونطوری نمیشه بایدازخردخردشروع کردوهدف واقع بینانه باشه.

بله باهرکس میتونیدصحبت کنیدفقط وقتی نوشتیدرهاش کنید،چون اگربخوایدمدام فکرکنیدجواب هازاییده ذهن خودتون نه شخص موردنظر

نامه به فرشته ها رو امتحان کردم  امشب اینم‌امتحان‌میکنم

نامه به فرشته ها چه جوری؟روش خاصی داره؟

خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیشتر صلوات بفرستد:۱)نزدیک ترین مقام به پیامبر اکرم (ص) را در آخرت دارد.۲)سنگین ترین عمل روز قیامت صلوات است. ۳)تنها چیزی که بعد نماز واجب، روز قیامت(یوم الحسره)مردم حسرت نمی خورند،صلوات است.۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نورصراط و نور بهشت است.۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم    
2706