2737
2734
عنوان

عکس من و عشقم و دوست دختر قبلی عشقم

| مشاهده متن کامل بحث + 69629 بازدید | 1245 پست
اسی دوست دختره رو بزارر

الان میزارم بصبر 

عکسی تو صفحات ازم نمونده؟؟؟

زندگی،اعتقادات،عقاید،نوع پوشش،دین هرکس به خودش مربوطه و تا زمانی که به ما اسیبی نمیرسونه و اون رو به ما تحمیل نمیکنه راجبش حق اظهار نظر نداریم . 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
فهمیدی☹

اره خب  😂😂😂😂😂

زندگی،اعتقادات،عقاید،نوع پوشش،دین هرکس به خودش مربوطه و تا زمانی که به ما اسیبی نمیرسونه و اون رو به ما تحمیل نمیکنه راجبش حق اظهار نظر نداریم . 
2738
میدونم عزیزم شما بزرگیتو‌ نشون دادی حیف سودابه جونم نباشه اخه      

بخدا خیلی حرفاشون بد بود یکی ک میگفت آره من از اول با تاپیک هستم این خانوم همش پست های منفی و فهش میذاشت 😐😐😐

وااااا یعنی چی واقعا 

گلی جون نه تذکری ن چیزی واقعا دلم شکست 

6 ماه کنارشون بودم آخرش این حقم نبود اونا تازه وارد بود اومدن و رفتن ولی من 6 ماه کنارهم بودیم واقعا 

خیلی بهم بی احترامی شد ژینوس جونم خیلی 😔😔😔😔

اگ ک بتونم با خودم کنار بیام حتما میام عزیزم 

مرسی خانومی مرسی خیلی دوستت دارم 😘😘❤️❤️❤️

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩
کدوم خودتی ؟؟؟ وسطیه؟؟؟!!!!!

یا ابلفض 😂😂😂😂😂من دیگه میخوام دیوار و گاز بزنم 😂😂

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍
اره خب  😂😂😂😂😂

اهل کجایی؟

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 
کدوم خودتی ؟؟؟ وسطیه؟؟؟!!!!!

ازم عکس مونده ؟؟؟

توروخدا جواب بدین دیگه

2706