1874
1823
عنوان

عکس من و عشقم و دوست دختر قبلی عشقم

67555 بازدید | 1246 پست

من بهترم یا دوست دختر قبلیش؟؟؟؟گاهی فکر میکنم اون خوشگل تره و جذاب تر عشقم خیلی دوستم داره (قصدمونم ازدواجه) اما گاهی فکر میکنم اون خوشگل تره و این عذاب اوره😓😭

منم 23 سالمه 

عشقم 24 سالشه

دوست دختر قبلی عشقم 20 سالشه 

تا الانم ازدواج نکردیم چون بابام قبول نمیکنه میگه ک آرمین(عشقم)بچست😢😩(یه خونه و ماشین و بوتیکم داره 😑)

(شاید عکس منو قبلا دیده باشید چون من تا حالا 7 بار تعلیق شدم و این کاربریه هشتممه)

زندگی،اعتقادات،عقاید،نوع پوشش،دین هرکس به خودش مربوطه و تا زمانی که به ما اسیبی نمیرسونه و اون رو به ما تحمیل نمیکنه راجبش حق اظهار نظر نداریم . 

بزار

من پادری وگلدوزی میفروشم                    اگه خواستی درخواست دوستی بده توضیح بدم. گلدوزی هم میفروشم.                               اینکه من پادری میفروشم نشان دهنده اینه که من میخوام مستقل باشم👑😍     اگه باهام مخالفی لطفا ریپ نکن چون انگونه ادب خودت فاش میشود.               اقایون درخواست دوستی ندن تو تاپیکام نیان😑من لایک ندوست ریپ دوست😍کاربری قدیمم ترکیدن این کاربری برای دونفره 

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

بزار

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
1825
بزار 

تاپیکمو گزارش میزنی مرسی 

غرور بهت قدرت میده       ‌  ‌   ‌‌‌‌                          ولی شاد بودنو ازت میگیره..                             حاضرم شاد نباشم ولی قدرت داشته.                                   باشم.:(

به کدام کار نیک 

فقط 36 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جون من همه امضامو بخون😑❤خدا بهم حال داد که بختیاری شدم🌸عاشق ریاضیم و الفبام اعدادن😍❤تو تاپیک های عکس تگم کنید👍انقد خوشم میاد ریپلای کنید که نگووو😂مرسی که خوندی ولی در کل وقتتو هدر دادی😛حالا الکی منو ریپلی کن و بگو لایک به امضات بعد یه نفر که پست تورو خوند میاد امضای منو میخونه و میبینه هیچی نیس و ما موفق شدیم ایسگاش کنیم😊
1826

کو

زن ها می توانند در اوجِ دلتنگی لبخند بزنند، آواز بخوانند، غذای دلخواهت را تدارک ببینند، کودکانه با بچه ها بازی کنند، زن ها می توانند با قلبی شکسته باز هم دوستت بدارند، ببخشند و بخندند😔😔تو از طرز آرایشِ موهایش یا رنگِ لب هایش، لباسش یا حتی حرف هایش هرگز نمیتوانی حدس بزنی زنی که روبرویت ایستاده دلتنگ یا دلشکسته است !!!! زن بودن کارِ ساده ای نیست...

وووی ننه خوردم زمین تا اومدم

تو متفااااوتی  ........ چون            .....                         من عاشقتم😍 .....    به ماکارونی میگین ماکارانی ؟ 😑 خاک بار ساراتان (فان) 😂 در تاریخ ۹/۹/۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. 🌈🌱💚 هرکی کله پاچه دوست نداره با من نحرفه 😒😅 + چه نسبتی باهات داره ؟ _ قول داده محرمش بشم 👰❤ عاشق تو شدن دومین اتفاق بزرگ دنیا بود ... و پیدا کردنت اولیش 🍓
بزا

زایید

فقط 36 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جون من همه امضامو بخون😑❤خدا بهم حال داد که بختیاری شدم🌸عاشق ریاضیم و الفبام اعدادن😍❤تو تاپیک های عکس تگم کنید👍انقد خوشم میاد ریپلای کنید که نگووو😂مرسی که خوندی ولی در کل وقتتو هدر دادی😛حالا الکی منو ریپلی کن و بگو لایک به امضات بعد یه نفر که پست تورو خوند میاد امضای منو میخونه و میبینه هیچی نیس و ما موفق شدیم ایسگاش کنیم😊

عشقم....عشقم....عشقم

چه عشقی که شما درگیر دوست دختر قبلی هستی!

این نشون میده انقدر بهت اطمینان نداده که براش خواستنی هستی!

عضو تاپیک لاغری بامداد خمار...گروه زرد وزن فعلی ۷۵  وزن هدف ۵۵  قد ۱۶۸   ...میخوام یه خانم خوش هیکل باشم😚🤗
1899