2737
2739
عنوان

ببین این آدم بدرد دوستی میخوره یا نه + اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 4639 بازدید | 162 پست

بابا داشتی خوب پیش میرفتی چرا یهو برگشتی؟؟

می دانی؟! یک وقت هایی باید روی یک تکه کاغذ بنویسی تعطیل است، و بچسبانی پشت شیشه افکارت. باید به خودت استراحت بدهی، دراز بکشی، دست هایت را زیر سرت بگذاری، به آسمان خیره شوی :) و بی خیال سوت بزنی. در دلت بخندی به تمام افکاری که پشت شیشه ذهنت صف کشیده اند،آن وقت با خودت بگویی بگذار منتظر بمانند....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخخخخخخ خیلی باحالی ولی گولشو نخور هی عشقو حال میگه مرتیکه شیلنگ

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2731
باز ک خراب کردی اخه چرااااا انقدر ببخشید پرتی از مرحله توباغ نیستی اصلا ای بابا بخاطر ی تولد اخه ...

خراب نکردم الکی براش زدم یهویی زود پاکش کردم ببینم واکنشش چیه دوباره پاک کردم 

اسکرین اخره دیگه ادامه ندادم بی سر و صدا از پیجم بندازمش بیرون 

🧿 خدایا یه نگاهی به من کن و کمکم کن و منو از آدمای سمی و حسود نجات بده مرسی 😣  هرکی تاپیک جنجالی و پربازدید رو دید 
شیلنگ 🤣🤣🤣

اهوم شوهرمم اذیتم میکنه بهش میگم وسط دعوا میخندیم☺️☺️☺️☺️☺️

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2738
خراب نکردم الکی براش زدم یهویی زود پاکش کردم ببینم واکنشش چیه دوباره پاک کردم  اسکرین اخره دیگ ...

باقالی رو خیلی خوب اومدی وایی هنوز دارم میخندم

خیلی باحالی زود عصبانی شدنت بامزس 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

اسی چ خودشم بالا میگیره ازمن خیالت راحت بگو بیه👍👍👍👍👍

اسی چ خودشم بالا میگیره ازمن خیالت راحت بگو بیه👍👍👍👍👍

اره 😄😄😄😄😄😄😄😄😄

🧿 خدایا یه نگاهی به من کن و کمکم کن و منو از آدمای سمی و حسود نجات بده مرسی 😣  هرکی تاپیک جنجالی و پربازدید رو دید 
خراب نکردم الکی براش زدم یهویی زود پاکش کردم ببینم واکنشش چیه دوباره پاک کردم  اسکرین اخره دیگ ...

کامنتارو بخون

همه گفتن کات کن

امیدوارم کات کنی

با ارزوی موفقیت🙏

بهم بگید براتون حمد بخونم
باقالی رو خیلی خوب اومدی وایی هنوز دارم میخندم خیلی باحالی زود عصبانی شدنت بامزس 

حق دارم بیخودی نیست 

عصبانی نمیشه گفت ولی از اون آدمام هرکیو وارد زندگی نمیکنم 

کامنتارو بخون همه گفتن کات کن امیدوارم کات کنی با ارزوی موفقیت🙏

کاتش کردم بره گمشه

2706