2726
عنوان

دخترها فریاد میزنند!!!بخاطر وایسادن دربرابر آدم پدوفیلی طردم کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 20671 بازدید | 580 پست
ببین میدونم الان مامانت و بقیه خانواده چطور به اون آدم اعتماد دارن. تو هم سنت کمه. میترسی حرفتو قبول ...

اینم فکر خوبیه ولی مامانم مثله مامانای شما نیست

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیکارمیکنه یعنی!!!؟؟؟بهت دست میزنه وتو ساکت میمونی!!!؟؟؟

🥺

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤
2728
😶چ‌پدری تا چ حد مگ بت دست درازی میکنه؟

در حدی که دیگه فقط..

😑😑دعا کنین یا من بمیرم یا اون اون ده ساله ب قول شما به دختر ترگل ورگل.... ب این راحتی ک ولم نمیکنه ...

اینجوری نگو نذار قربانی باشی 

تو میتونی بنشونیش سرجاش

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
من پشیمون نیستم از کارم .میدونی خواهرم بچه بودیم بارها بهش گفته بودیم باور نمیکرد الانام هربار که جم ...

اهان ببین عزیز من

میبینی

اینم.ی مشکل جدید بخاطر اینکه ب زنش گفتی!

لج میکرده بدتر بچه ها رو میداده بغل شوهرش

با این گفتنت یک نفر رو ب تیم متجاوز اضافه کردی!

اینکه میگی میدونه شوهرش چکاره

نه والا

باور کن نمیدونه و باور نمیکنه

زنها ضعیف تر ازین چیزای ک بخای ازشون کمک بخای!

زنها تو این مواقع فقققققط خودشون رو گول میزنن

چون شیها بغل اون مرد میخوابن

و هرگز نمیخوان باور کنن بغل ی بچه باز میخوابن

میتونم بپرسم تا چ حد پیش رفته؟ واسه این میگم ک دلیل ترست رو بفهمم  اعصابم خورد شد بخدا

برا این نمیترسم از بچگیم ترسونده منو یه بار جیغ کشیدم اونقد دهنمو گرفت داشتم خفه میشدم

تجربه کساییه که مورد آزار قرار گرفتن. میبینی که همه حال بدی که تو داری اونا هم دارن و طبیعیه. میبینی ...

مرسی

در حدی که دیگه فقط..

عزیزم تو پاکی تو هیچ گناهی نداره فقط قربانی ی آدم از خدا بی خبر شدی،این مشکلت رو ک حل کردی زمان همه چیز رو واست درست میکنه همه چی خوب میشه،اصلا احساس گناه نکن،خدا کمکت میکنه 

عزیزم تو پاکی تو هیچ گناهی نداره فقط قربانی ی آدم از خدا بی خبر شدی،این مشکلت رو ک حل کردی زمان همه ...

خدا اه دوسم داشت شرایطم اینجوری نبود مطمئن باش

خیلی ناراحت شدم برات انشالله خدا خودش کمکت کنه فقط خودت میتونی به خودت کمک کنی😔

دعا کن برامم

2706