2703
2553
عنوان

پسر عموی شوهرم خودکشی کرده😭😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 3629 بازدید | 117 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید قرصی در کار نبوده  مثلا ربخته تو آبی شربتی

یعنی زنه یواشکی اومده خونه شوهره هم اومده رنخ فرص داده بعد گفته برو حموم ہاز رو باز کرده مرد مرده و زمه رفتخ پیش بچه اش 

خوب به جای مادرش شما الان تهمت قتل زدین 

تهمت کسی اینجا نزده ب نظر من 

چون یه ماجرا کشته شدن اتفاق افتاده حدس و گمان هایی و دارن میزنن بچه ها نسبت ب کسی ک تا حالا ندیدنش...

و از رو کنجکاوی دارن ماجرا ک بررسی میکنن همین 

خدایا شکرت♥
2720
شاید قرصی در کار نبوده  مثلا ربخته تو آبی شربتی

یه سوال وقتی قرص تو آب یا شربت بریزیم مزش مشخصه که چطور میشه خورد تو فیلمها دیدم همیشه برام سوالهههه😁😁😁

عشق مقدس است و عاشق اهل خیانت نیست⁦❤️⁩ عاشق ناپاکی را به حریم پاک و مقدس دل راه نمی‌دهد 💚 هوس رانباید عشق نامید
یعنی زنه یواشکی اومده خونه شوهره هم اومده رنخ فرص داده بعد گفته برو حموم ہاز رو باز کرده مرد مرده و ...

نه 

کسی نمیگ کار زنس که 

شاید دشمنی کسی 

منظورم اینه پلیس داره بررسی میکنه بخاطر اینه

ک ببینه چی بوده

خدایا شکرت♥
منم ولی نمیدونم چرا خدا تموم نمیکنه کارم رو

شما کارتون را شروع کنید، یه زندگی جدید بسازید، کاری کن که تا حالا نکردی. کتاب هنر ظریف رهایی از دغدغه ها را بخون، 

خودتو با کار کردن کارهنری خسته کن، سبزی بگیر پاک کن، هر کا،ری بکن، این افکار مال افسردگیه. 

2714
اقلا هوای همجنس خودتونو داشته باشین😞

مگ الان تو جمله من نوشته کار اون خانومه؟؟؟؟

من منظورم اینه با اینک با قرص خودشو کشته پلیس بخاطر این بررسی میکنه ک شاید اصلا کس دیگ اینکارو ب شیوه دیگ انجام داده 

دوستی دشمنی غریبه ای و...

خدایا شکرت♥
😂😂😂😂 شاید خیلی شیرین میکنن شربتو😂

نمیدونم والا همیشه این سوال تو ذهنمه😁😁😁😁😁😁

عشق مقدس است و عاشق اهل خیانت نیست⁦❤️⁩ عاشق ناپاکی را به حریم پاک و مقدس دل راه نمی‌دهد 💚 هوس رانباید عشق نامید
2706