2737
2739
عنوان

گواهی نامه دارا جواب بدن

294 بازدید | 34 پست

سلام من تیر ثبت نام کردم برای گواهی نامه پایه سوم  همه کلاس هامو رفتم وایین نامه قبول شدم دفعه اول ولی شهری افتادم دفعه اول کلاج و پدال های ماشین امتحان شدت شل بود انگار اصلا هیچی زیر پا نیست به افسر گفتم اجازه بده۱ دقیقه قلق گیری کنم حین حرکت تند تو کارتکست زد عدم تسلط به کلاج درصورتی که من ۱ بارم خاموش نکردم دور ۱فرمان زدم دندن کشی کردم خلاصه سر دوبل منو انداخت حالا۲ساعت کلاس نوشته برام رفتم نوبت زدم برای افتاده اول ابان بخاطر کرونا ازدحام جمعیت دارن هربار رد شم باید۱ ماه صبر کنم حالا بارداراگر باشم امتحان شهری برام ضرر داره؟ مخصوصا دنده۳ رفتن تو تون خیابان شلوغ که ممنوعه افسر از همه می خواد کسی تجربه امتحان در بارداری داره؟بعد زایمان عمرن قبول شم هم فاصله زیاد می افته هم اعصابم ضعیف می شه هم مسعولیت دوتا بچه دوس دارم حالا قبول شم هر راهی بلدید بگید چند روز روزی چند ساعت مستمر رانندگی رو تمرین کنم روز امتحان روان باشم قبل امتحان صبحش هم تمرین کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مگه ماشین  امتحان اموزشگاهتون معلوم نیست؟من امتحلن ندادم ولی مربیا همشون میدونن ماشین افسر کودومه.همه هم قبلش یه بار با اون تمرین میکنن برای همسن کنترل و قلق گیری

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...
2738
مگه ماشین  امتحان اموزشگاهتون معلوم نیست؟من امتحلن ندادم ولی مربیا همشون میدونن ماشین افسر کودو ...

من از زمان امتحان ایین نامه که قبول شدم تا امتحان شهری۱ ماه فاصله انداخت اموزشگاه بعدم ماشین مربی برای خودش بود ماشین امتحان اصلا سوار نشده بودم بعد مربی قبل امتحان نگرفتم باشوهرم تمرین کردم که کلاجش فوق العاده سفت بود

من از زمان امتحان ایین نامه که قبول شدم تا امتحان شهری۱ ماه فاصله انداخت اموزشگاه بعدم ماشین مربی بر ...

حتما برو بپرس از اموزشگاهت یا مربیت که ماشین دست کیه برای امتحان.... پول اضافه هست ولی اگه رانندگیت خوبه تو کلاسام خوب بودی بگیر وگرنه هی ردت میکنن اخرش میبینی تمرین کرده بودی راحتتر بودهزینتم کمتر بود

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...

نه هیچ ضرری برای بارداری نداره طرف بارداره المپیک شرکت می‌کنه 

هرروز با همسرت ی ساعت برو تمرین 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2706