1874
1955
عنوان

کسی مثله من بوده

137 بازدید | 24 پست

خانماتوروخدا بیایدبگیدکسی مثه من بوده اگه این مشکل روداشته چکارکرده

من ازموقع ای ک پریودشدم بیشتروقت هاماهی دوبارپریود میشم خیلی هم دکتررفتم ولی هیچ کدوم کاری برام نکردن سنو و آز هورمونی وعکس رنگی وپاپ اسمیرهم دادم مشکلی نبوده الان 4ساله هم دراقدامم نتونستم بارداربشم تروخدا راهنماییم کنید الان دیگه بارداری برام مهم نیس زیادولی این پریودلعنتی داغونم کرده

خدایامیشه به منم یه فرشته کوچولوبدی دیگه خسته شدم ازچشم انتظاری خسته شدم از تنهایی توی شهر غریب بدون نی نی😢😢😢

شاید طبیعت بدنت همینه

همه که قرار نیست هر 28 روز پریود شن

مادر از وقتی تو رفتی شادی به تقویمم برنگشت💔 دستام درد میکنه ببخشید اگر نمیتونم بعضی مواقع جواب ریپلای ها رو بدم💫

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

کیست نداری؟

ماه هایی که دوبارپریودمیشم دیگه تخمک گذاری ندارم 😭😭

خدایامیشه به منم یه فرشته کوچولوبدی دیگه خسته شدم ازچشم انتظاری خسته شدم از تنهایی توی شهر غریب بدون نی نی😢😢😢
1983
شاید طبیعت بدنت همینه همه که قرار نیست هر 28 روز پریود شن

اخه اون ماه دیگه تخمک گذاری ندارم

من اینجور بودم ومشخص شد یه پولیپ خیییلی ریز دارم وهیستروسکوپی کردم

چطورفهمیدید منظورم اینه باسنو یاچیزه دیگه

1967
منم مشابه شما بودم عزیزم بهتره تو اولین فرصت یه فوق تخصص خوب بری....بجنب که بعدا پشیمون نشی و خداییی ...

بخدابهترین فوق تخصص های شهرمون رفتم همش میگن مشکلی نیس یه مشت قرص میدن میگن بخور

سونو سه بعدی البته دکتره خیلی دقت کرد

خداروشکرمشکل شماحل شده سنو سه بعدی با واژینال فرق داره؟؟

اگر تهرانی یا امکان اومدن به تهران و داری راهنماییت کنم

نه متاسفانه کاشانم

1974

توهمین سایت خوندم که گفتن عسل وسیاهدانه خوبه اونم دارم استفاده میکنم بدترشدم

نه متاسفانه کاشانم

عزیزم باااااید هرچه سریعتر دکتر خوب پیدا کنی و بری و پیگیر باشی وگرنه هم سلامتیت در خطره و هم بارداری در آینده ...من خودم نزدیک چهار ساله که تحت درمانم و پریودیم دقیقا مثل شما بود و از اونجایی که بلانسبت بقیه ....مامایی که منو درمان میکرد هیچی بارش نبوددست آخرم هیچی به هیچی و آینده منو تباه کرد

توهمین سایت خوندم که گفتن عسل وسیاهدانه خوبه اونم دارم استفاده میکنم بدترشدم

اصلا سیاهدانه استفاده نکن

در طب اسلامی اگر هر روز بخوری باعث سقط میشه اگر هم باردار نباشی مطمئنا رو ماهانه ات تاثیر میذاره

و خدایی که به شدت کافیست...
عزیزم باااااید هرچه سریعتر دکتر خوب پیدا کنی و بری و پیگیر باشی وگرنه هم سلامتیت در خطره و هم باردار ...

والاهم بخاطرپریودم خسته شدم هم چهارساله تواقدامم برای بارداری الان شمادارید درمان میکنید پریودتون خوب شده

والاهم بخاطرپریودم خسته شدم هم چهارساله تواقدامم برای بارداری الان شمادارید درمان میکنید پریودتون خو ...

قشنگ حال و روز منو داری وکاملا میفهممت😞من خودم نزدیک سه ساله که در اقدامم...پریودمم با مدروکسی و استروژن رو برنامه اس وگرنه نمیخورم اصلا پریودی در کار نیست!!!