2737
2734
عنوان

جهیزیه

722 بازدید | 67 پست

عروس هایی که تازه دارید جهیزیه میخرید چه مارکی میخرین؟😍

چه وسایلی بعدن نیازنمیشه؟چون نمیخوام وسایل غیرضروری رو بخرم.

آیدی اینستامrangipangishopآیدی تلگراممrangijat

بخارشوی ، میوه خشک کن نخر 

جارو شارژی هم نخر خیییلی زود خراب میشه 

من موقعی که میخواستم جاروشارژی بخرم یک مدلی بود مستقیم به برق وصل میشد اونو بخر 

به نظرم سماور هم نخر یک کتری قوری بخر و یک سماور برقی

من کهنه عروسم

تجربه ی 4 سال زندگی مشترکم میگه بوفه(ویترین ظرف) آینه و شمعدان، پلوپز، زودپز، قهوه جوش، رخت خواب بیشتر از دودست(برای کساییکه مهمان شهرستان ندارن)

اینا خیلی اضافیه

دیگه فعلا همینا یادم اومد😉

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من کهنه عروسم تجربه ی 4 سال زندگی مشترکم میگه بوفه(ویترین ظرف) آینه و شمعدان، پلوپز، زودپز، قهوه جو ...

برای من احتمالا مهمون زیاد بیاد شب هم بمونن چون راه دوریم چنددست نیاز میشه بنظرت؟

من کهنه عروسم تجربه ی 4 سال زندگی مشترکم میگه بوفه(ویترین ظرف) آینه و شمعدان، پلوپز، زودپز، قهوه جو ...

ما تا عروس بچه نیاره هر چند سالم بگذره بهش میگیم تازه عروس. بعد بچه آوردن میگیم تازه مامان😂😂 کلا دلمون نمیاد بگیم قدیمی شده

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !

من دوساله خونه خودمم

زودپز من از این قابلمه ای ها هست یک در شیشه ای هم داره 

من ازش خیلی استفاده میکنم

2738
برای من احتمالا مهمون زیاد بیاد شب هم بمونن چون راه دوریم چنددست نیاز میشه بنظرت؟

به متراژ خونه ات و اون تعدادی که حدس میزنی احتمال داره شب بمونن بستگی داره. مثلا ده دست بگیری ولی فضای خونه ات جا برای پهن شدن ده تا تشک نداشته باشه فایده نداره. کلا سعی کن هرچی میخری اول به خونه ات و فضاش نگاه کنی بعد به سلیقه و نیاز خودت. مثلا من شاید پلوپز و چای ساز به کارم نیاد ولی شما حاجت دستت باشن و خونه مادرت هم خیلی استفاده میکردید. پس به نیاز و فضای خودت و بودجه ات توجه کن

یه لیست کامل بنویس، تو نت هست میتونی یگیری، بعد به ترتیب اولویت و مهم و بزرگ بودن پاکنویسش کن. اینجوری میفهمی از چی شروع کنی و یه برآورد هزینه هم دستت میاد. 

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
من دوساله خونه خودمم زودپز من از این قابلمه ای ها هست یک در شیشه ای هم داره  من ازش خیلی استف ...

مارکشو میگی عزیزم؟من تاحالا از زودپز استفاده نکردم توش چیا میشه پخت؟

خب ببین چند نفر احتمال داره شب خونت بخوابه

خونت ظرفیت چند نفرو داره

منم مهمون راه دور برام میاد 4 دست دارم

بیشتر این تعداد اصلا تو خونه م جا نمیشه بیشتر باشن نصفشون میرن جای دیگه

به نظرم از این تشک های مسافرتی آماده بگیر هم جای کمی میگیرن هم انداختن برداشتنشون راحته

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

همه چی خریدی یا تازه میخای شروع کنی؟ من فقط سرویس چوبم مونده

تف تف تف                                                                                                                                                                                                               تف تو این زندگی فقط  داری میخونی دوتا تف هم شما بریز 🤮                                                                                                                                  عقدی بدبختم😭چیه خشکل بدبخت ندیدی؟؟ 🤬🤫🤐تیکر عروسیمه االبته اگه خدا بخادا😬👏                                                                  
2706