2733
2734
عنوان

اقدامی های 99 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 66180 بازدید | 11470 پست
نه عزیزم فعلا که نمیزنم اگه تا پنجشنبه نشم همون موقع میزنم ولی  من هر ماه ی سری علائم دارم زهر ...

آره فدات بشم

اصلا بی خیال باش

ایشالله که تا پنجشنبه پریود نمیشی

میای بی بی چک مثبتت رو به ما نشون میدی

منم خاله میشم

آخ جوووون

عزیزدلم     لعنت به خانواده هایی که دختر مردم رو انقد اذیت میکنن واقعا سنی نداری اخه من ...

شوهرم همیشه بهشون میگ 10 سال دیگ میخنده 

ولی اونا گیر دادن نازایی زیاد شده فلان

بعد من خودمم کلا حساسم 

دیگ این چیزارم میبینم بیشتر غصه میخورم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره فدات بشم اصلا بی خیال باش ایشالله که تا پنجشنبه پریود نمیشی میای بی بی چک مثبتت رو به ما نشون ...

عزیزممممممممممم    

با دعای شما که انقد مهربون و ماهین ب خدا

ایشالا هممون به زودی خاله بشیم به حق علی

2731
2738
من بیبی چکم مثبت شد رفتم از دادم منفی شد از حرصم رفتم دوباره بیبی چک زدم مثبت شد باز الان دوروزه عقب ...

من بی بیم منفی شد 😑😑😑نکرد حداقل یه مثبت کاذب نشون بده دلخوش شم

خدایا شکرت که روز تولدم سوپرایزم کردی و یه نی نی بهم دادی....بابت همه ی نعمتایی که دادی هرچقدر شکر کنم بازم کمه....خدایا مرسی.....خدایا این اتفاق خوبو برای همه ی خانمای چشم انتظار نی نی به وجود بیار      میشه دعا کنید تودلیم یه پسر سالم و صالح و اروم و ناز و تپل باشه🤗🤗(نینیم پسره😍😍😍خدایا بازم مثل همیشه شرمندم کردی و من موندم چجوری شکر این همه نعمتو به جا بیارم )

سلام منم اقدامم ۷ ماه ولی خوب....

ماه قبل ۷ مهر شدم این ماه اصلا نمیدونم امروز چندمه و چند روز از پری گذشته دوره هام ۲۶ روزه هست دعا کنید این ماه مثبت باشه 😔😔⁦🤦🏻‍♀️⁩⁦🙏🏻⁩

خدای مهربون ممنونم که دعاهام رو بی جواب نزاشتی 🙏🏻🥺بالاخره منم مادر شدم و این قشنگ ترین حس دنیاست❤️
سلام منم اقدامم ۷ ماه ولی خوب.... ماه قبل ۷ مهر شدم این ماه اصلا نمیدونم امروز چندمه و چند روز از پ ...

منم ماه قبل هفت مهر شدم اگر 26 روزه باشه همیشه موعدت الان از موعدت گذشته 

منم ماه قبل هفت مهر شدم اگر 26 روزه باشه همیشه موعدت الان از موعدت گذشته 

چندروز پیش گذاشتم منفی شد ولی الان میترسم بزارم منفی شه باز چون چندرپز پیش روز موعدم نبود 

خدای مهربون ممنونم که دعاهام رو بی جواب نزاشتی 🙏🏻🥺بالاخره منم مادر شدم و این قشنگ ترین حس دنیاست❤️
2706