2703
2553
عنوان

اقدامی های 99 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 66177 بازدید | 11470 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها😭 من امشب مهمان دارم  صبح پاشدم که کارامو بکنم  بعد از تمیز کردن خونه یه دفعه دی ...

عزیزم ناراحت نباش....این که پری جلو میفته اتفاق خوبیه ....از پودر نخل نر استفاده کن ..تو تخمدونت فعاله اونو مصرف کن تا زود تر باردار بشی......انشالله ماه بعد گلم ......خیلی ناراحت شدم.....وضعیت تو خیلی بهتر از منه پری جلو بیفته خوبه نگران نباش  

کمی آهسته تر دنیا💫🌏                                                         به شلاق🎭تو در بندم................                                            دگر هرگز🛑به روی تو،دمی حتی نمیخندم🤐                              به حدم میزنی🥺اما.....به جرمی که نمیدانم🤷‍♀️                          به حکم✊تلخ تقدیرت🤢گرفتار شب تارم🌃.......                       ........
بچه ها😭 من امشب مهمان دارم  صبح پاشدم که کارامو بکنم  بعد از تمیز کردن خونه یه دفعه دی ...

من از وقتی اقدامم حتی شده تا ۳ماه پری نمی شدم....حالا بعد از ده روز که پری نیاد میرم سوزن میزنم که خیلی عقب نیفتم ....نگران نباش ...یکم چیزای گرم بخور تا کاملا بدنت پاک بشه   

کمی آهسته تر دنیا💫🌏                                                         به شلاق🎭تو در بندم................                                            دگر هرگز🛑به روی تو،دمی حتی نمیخندم🤐                              به حدم میزنی🥺اما.....به جرمی که نمیدانم🤷‍♀️                          به حکم✊تلخ تقدیرت🤢گرفتار شب تارم🌃.......                       ........
2456

فدا سرت عزیزم

حال هفته پیش منم همین بود یادته که ولی جلو انداختی که خیلی خوبه 

تا یکی دو ماه دیگه جواب میگیری مطمئن باش  

نبینم ناراحت باشیا

باید قوی بشی واسه ماه که بعد که واسه من دوباره نشه بخوای دلداریم بدی      

دوستای گلم چرا ازمایشگاه بهم گفت ۷۲ ساعت بعد تکرار کن ازمایشو که خارج رحمی نباشه؟؟؟؟؟ مگه بتام خیلی ...

نه عزیزم،بتات خوبه

منتها بتا بعد از دو سه روز باید دو برابر بشه

که نشون دهنده پیشرفت بارداری هست

برای همین بهت گفتن 72 ساعت بعد باید تکرار بشه

اصلا نگران نباش

نه عزیزم،بتات خوبه منتها بتا بعد از دو سه روز باید دو برابر بشه که نشون دهنده پیشرفت بارداری هست ...

مرسی مهربونم که جواب  دادین به هرچی بخوای برسی الهی

لطفا برای تو دلیم صلوات بفرست خدا حفظش کنه برام.خدایا ممنونم بخاطر همه چی.  
2714
فدات بشم، ایشالله که به حق امام حسین بارداری خوبی داشته باشی و بچت رو سالم بغل بگیری برای منم دعا ...

الهی به حق همون امام حسین خودتم زود دامنت سبز بشه و تاپیکشو بزنی و منو تگ کنی الهی امین

فدات بشم، ایشالله که به حق امام حسین بارداری خوبی داشته باشی و بچت رو سالم بغل بگیری برای منم دعا ...

گلم ازمایشمم دوباره گرفتم بتام شده ۲۱۰

عزیزم ناراحت نباش....این که پری جلو میفته اتفاق خوبیه ....از پودر نخل نر استفاده کن ..تو تخمدونت فعا ...

راست میگی عزیزم؟؟؟ خیلی از حرفات ممنونم از خدا میخوام دلتو شاد کنه 💚💚💚

2706