2726

بطور کلی رشته های دانشگاهی از منظر بازار کار به سه دسته تقسیم میشن

۱.رشته های استخدامی

۲. رشته های خوداشتغال

۳. رشته های استخدامی و خوداشتغالی

مثال:

کسی که رشته حقوق رو انتخاب کنه هم میتونه مشاور حقوقی استخدامی یک موسسه یا سازمان باشه و هم با گرفتن پروانه وکالت دفتر شخصی داشته باشه .رشته هایی مثل معلمی حسابداری روانشناسی معماری یا .... هم همین حالتو دارن

ولی رشته ای مثل پرستاری اینطور نیست و مشاغل ازاد بسیار کمتری ممکنه داشته باشه

با توجه به بازار نسبتا بد استخدامی پیشنهاد اینه که گزینه ۳ رو برای رشته تحصیلی انتخاب کنیم تا هم درامد استخدامی داشته باشیم و هم از معلوماتمون در بازار ازاد کسب درامد کنیم.

مشاور  کسب و کار و استارتاپ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در مورد تخصصتون توضیح بدین

تخصصي ندارم ولي خب ٦ ماهي توي ي املاك كارمند بودم 

الانم تازه توي دفتر وكالت كار ميكنم

ميخام يچيزي ياد بگيرم ولي هنوز انتخاب نكردم ولي خب ب رشته هايي ك به خانوما مربوطه مثل اراشگري و اينها اصلا علاقه ندارم 

2728
تخصصي ندارم ولي خب ٦ ماهي توي ي املاك كارمند بودم  الانم تازه توي دفتر وكالت كار ميكنم ميخام ...

اگر به برنامه نویسی علاقه دارین برین دنبالش

گرایش کامپیوتر

ب نظدتون کسی ک  بین علوم تربیتی پیام نور  و بهداشت عمومی ازاد گیر کرده کدوم بهتره؟

اگر هدفتون تدریس هست بلاشک علوم تربیتی

چون هم درامد استخدامی میتونه داشته باشه و هم درامد ازاد

مشاور کسب و کار سایت کنکور کلوپ

اگر هدفتون تدریس هست بلاشک علوم تربیتی چون هم درامد استخدامی میتونه داشته باشه و هم درامد ازاد ...

ببخشید اگر توی اون ازمون استخدامی برا معلم ابتدایی قبول نشم.... دیگ چ فرصت های شغلی داره علوم تربیتی؟ 

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم                   تا به میل دیگران عاقل...
ببخشید اگر توی اون ازمون استخدامی برا معلم ابتدایی قبول نشم.... دیگ چ فرصت های شغلی داره علوم تربیتی ...

بشکل خصوصی رو برندینگ شخصی خودتون کار کنید

بهش میگن پرسونال برندینگ

و شروع به تدریس کنید

مشاور کسب و کار سایت کنکور کلوپ

2706