2703
2553
عنوان

ایپلاسیون

431 بازدید | 47 پست

بچه ها من میخوام همه موهای زائدم از بین بره

تا حالا هم ایپلاسیون نکردم چجوریه کجا باید بارم چیکار باید بکنم دردش چجوریه بعدش تا چند وقت بدن قرمزها

کلا توضیح بدید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب باید بری مراکز اپیلاسیون . درد هم بستگی به ضخامت موهات داره البته چند بار بری موها کلا ترد میشه و به راحتی اپیلاسیون میشه قرمزی هم همون چند ساعت اوله . من که سالهاست اپیلاسیون میکنم دردش برام قابل تحمل شده.

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
2456
موم عربی

افتضاح ترین روش 

من کل پاهام شد چوش و مو زیر پوستی،،حالت زخم الان کل پام دون دون زخم بعد ۴ ماه

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

من توی خونه انجام میدم با موم سرد

i con love four days❤spring🌼summer🌾autumn🍁wwinteror not maybe three days:)yesterday👈today👇tomarow👉 what aboyt tow days😞day and night🌌no!😐one day is enoygh👌ever day💕...💞i love you ever day💞 هر نسیمی كه نصیب از گل و باران ببرد🍃می تواند خبر از مصر به كنعان ببرد🔛آه از عشق كه یك مرتبه تصمیم گرفت:❤یوسف از چاه درآورده به زندان ببرد🔗وای بر تلخی فرجام رعیت پسری😯كه بخواهد دلی از دختر یك خان ببرد👸ماهرویی دل من برده و ترسم این است🙊سرمه بر چشم كشد، زیره به كرمان ببرد👀دودلم اینكه بیاید من معمولی را🙋سر و سامان بدهد یا سر و سامان ببرد💆مرد آنگاه كه از درد به خود میپیچد😪 ناگزیر است لبی تا لب قلیان ببرد🚭شعر كوتاه ولی حرف به اندازه ی كوه🗻باید این قائله را "آه" به پایان ببرد😔شب به شب قوچی ازین دهكده كم خواهد شد🐐ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد!🐺

ارایشگاها بری میندازن مونده به پوستت ک حساسه یا ن اگه حساس باشه   جوش میزنه پاهات اگه ن ک هیچی  دردش  خیلی بده  چن جلسه ادم جیغش بالا میره ولی بعدن  دیگه عادی میشه 

عضو اکیپ  علمی تخیلی 😁🤐🤦‍♀️                    عشق یعنی در میان غصه های زندگی یک نفر باشد ک ارامت کند ❤🤷‍♀️

دفه اول و دوم چون اول کار بدنت عادت نداره ریشه موهام محکم یکم درد داره قابل تحمل زیاد نیس چندان ولی بدش هر دفه آسون تر میشه چون ریشه موهات سست میشه زود در میان قرمزیم بد یکی دو ساعت با ی دوش آب نسبت سرد از بین میره و تا 2 هفته هم اصلا مو در نمیاد بد اون در میاد ک اونم میبینی چقد تار موها نازک شدن

بالاخره ی روز  منم میرسه
2714
موم عربی

بنده خدا بلد نیست خوب موم عربی بلد نباشی به کارت نمیاد بزار اول بره اپیلاسیون بعد موهاش کمتر شد خودش تو خانه موم بندازه

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
من توی خونه انجام میدم با موم سرد

زیر پوستی در نمیاد اخه مال من زیر پوستی در میاد و اصل ا نمی تونم به شکمم بندازم

عضو اکیپ  علمی تخیلی 😁🤐🤦‍♀️                    عشق یعنی در میان غصه های زندگی یک نفر باشد ک ارامت کند ❤🤷‍♀️
به جاي اپيلاسيون ، ليزر كنين  اپيلاسيون تاثير نداره

لیزر چنده جلسه ای

زیر پوستی در نمیاد اخه مال من زیر پوستی در میاد و اصل ا نمی تونم به شکمم بندازم

نه گلم

منم بلد نیستم شکممو بندازم

زیر بغل و پاها و دستامو میندازم

i con love four days❤spring🌼summer🌾autumn🍁wwinteror not maybe three days:)yesterday👈today👇tomarow👉 what aboyt tow days😞day and night🌌no!😐one day is enoygh👌ever day💕...💞i love you ever day💞 هر نسیمی كه نصیب از گل و باران ببرد🍃می تواند خبر از مصر به كنعان ببرد🔛آه از عشق كه یك مرتبه تصمیم گرفت:❤یوسف از چاه درآورده به زندان ببرد🔗وای بر تلخی فرجام رعیت پسری😯كه بخواهد دلی از دختر یك خان ببرد👸ماهرویی دل من برده و ترسم این است🙊سرمه بر چشم كشد، زیره به كرمان ببرد👀دودلم اینكه بیاید من معمولی را🙋سر و سامان بدهد یا سر و سامان ببرد💆مرد آنگاه كه از درد به خود میپیچد😪 ناگزیر است لبی تا لب قلیان ببرد🚭شعر كوتاه ولی حرف به اندازه ی كوه🗻باید این قائله را "آه" به پایان ببرد😔شب به شب قوچی ازین دهكده كم خواهد شد🐐ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد!🐺
2706