2726
عنوان

کنکور نظام جدید تجربی

226 بازدید | 38 پست

اونایی ک کنور نظام جدید تجربی دادن میشه لطف کنید کتاب های کمک درسی که استفاده کردین برای سال های دهم و یازدهم و دوازدهم رو بگید؟؟

از کدوم کتابا راضی بودین و برای رسیدن ب درصدای خوب به درد میخورن؟؟؟

Hayal kurmak guzeldir...hayal kur ve hayallerinin peşinden koş...elbet ki başaricaksin

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
از نظام قدیم میخوام برم نظام جدید نمیدونم :(

تغییرات که خیلی زیاد هست ولی شما کنکوری هستی کتاب جامع بخر خیلی بهتره کامل میکس شدن مطالب مثلا برای ریاضی جامع مهرو ماه عالیه دو جلده

بچه ها برای یه پسر کدوم ازمونا بهتره 

اخه از نظر مدرسه گفتن فرق داره گفتم ازمونام شاید شهر به شهر شرایطش فرق کنه یا برنامه هاشون مثل مشاوره و اینا

پسر برادرم متوسطه درسش من خودم سنجش بودم ولی اون فک نکنم به دردش بخوره چون برنامه ریزیش زیاد فاصله داره ازموناشم با کنکور متفاوت بود سطحش 

حالا موندم بگم چی ثبتنام کنه!

مشاورمدرسش گفته یا کانون یا گزینه دو 

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
از نظام قدیم میخوام برم نظام جدید نمیدونم :(

ببین اختصاصیا خیلی سبز عمومیا گاج 

البته ریاضی مهرو ماه کتاب ازمون پلاس کنار کتابات بخر

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
تغییرات که خیلی زیاد هست ولی شما کنکوری هستی کتاب جامع بخر خیلی بهتره کامل میکس شدن مطالب مثلا برای ...

ریاضی جامع مهرو ماه باشه

فیزیک چی باشه؟

زیست ، شیمی چی باشن؟؟

اگه کامل بگی خیلی ممنون میشم

چون واقعا همه جا ی منبع نوشته آدم نمیدونه کدومو انتخاب کنه

Hayal kurmak guzeldir...hayal kur ve hayallerinin peşinden koş...elbet ki başaricaksin
تغییرات که خیلی زیاد هست ولی شما کنکوری هستی کتاب جامع بخر خیلی بهتره کامل میکس شدن مطالب مثلا برای ...

اگه قوی باشه به دردش میخوره اگر ضعیف باشه از روحیه میندازه

.الهم صلی علی محمد و آل محمد❤️  اینجا سایت تبادل نظره ؛دقت کنید(تبادل نظر)،نه تحمیل نظر🙂 خواهر من اگر با حرفی که تو تاپیک گفته میشه مخالفی لطف کن فحش نده😑😑😑😑.استارتر تاپیک زده که نظر افراد رو بدونه اگر دیدی عنوان تاپیک رو نمی پسندی لطفاً تاپیک رو ترک کن.هروقت میبینم هرکس نوشته واسه حاجتم صلوات، حتماً میفرستم
ببین اختصاصیا خیلی سبز عمومیا گاج  البته ریاضی مهرو ماه کتاب ازمون پلاس کنار کتابات بخر

زیست دهم یازدهم دوازدهم خیلی سبز باشه؟؟

از لحاظ تستی تامین میکنه همه چیو؟؟

فیزی جامع بخرم یا سال به سال؟

شیمی رو شنیدم ک دهم مبتکران یازدهم و دوازدهم خیلی سبز خوبن

کلا گیج شدم راستش :(

ریاضی جامع مهرو ماه باشه فیزیک چی باشه؟ زیست ، شیمی چی باشن؟؟ اگه کامل بگی خیلی ممنون میشم چون و ...

فیزیک اگه تونستی خیلی سبز اگه هم پیدا نکردی گاج

زیست خیلی سبز.شیمی هم از مبتکران شروع کن

.الهم صلی علی محمد و آل محمد❤️  اینجا سایت تبادل نظره ؛دقت کنید(تبادل نظر)،نه تحمیل نظر🙂 خواهر من اگر با حرفی که تو تاپیک گفته میشه مخالفی لطف کن فحش نده😑😑😑😑.استارتر تاپیک زده که نظر افراد رو بدونه اگر دیدی عنوان تاپیک رو نمی پسندی لطفاً تاپیک رو ترک کن.هروقت میبینم هرکس نوشته واسه حاجتم صلوات، حتماً میفرستم
2706