2737
2734
عنوان

عروسی _کورنا😓

140 بازدید | 12 پست

سلاااممم خوبید؟!

دوستان اینجا کسی هست مثل من ک چندساله نامزد کرده باشه و قرار بود عروسی بگیره و نمیتونه؟؟

بیاد بگید ک شما تو این وضعیت پیشنهادتون چیه ؟!

واقعا شانس من بود بعد چندسال ب عشقم رسیدم جشن عقد نتونستم بگیرم مادربزرگم فوت کزده بود گفتیم عروسی جبران میشه ک اونم الان بااین شرایط کورنایی نمیشه گرفت...

پس تلکیف ما چی میشه این کورنا کی قرار بره تا کی صبر کنیم؟!اون همه هدیه های ک ب عروس دامادا میدادیم پس تکلیفش چی پیشه کی اونا رو برمیگردونه یدونه دختر پدر مادرمم هستم اونا واسه بچه شون آرزو دارن واقعا شرایط خیلی بدیه....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم برج ۲ عقد کردم یکسال نامزد بودم. 

عقدم بخاطر کرونا محضری بود و جشن نداشتم.و تو دلم مونده  

والا منتظریم تا برج 10 هوا خنک شه نهایت میریم خونمون  .

سالگرد خونه رفتن رو تالار میگیریم...

💎 من در رقابت با هیچکس جز *خودم* نیستم⁦💎

خب واستا تموم بشه چون یگیریم نصف کادوهات برنمیگرده نمیان

البته ما برا فامیلمون مامانم رفت خونشون یه ربع نشست پول داد و اومد دیگه حساب کن حای پولی که برای لباس مراسمشونم باید خرج.میکردو گذاشت روش 😂 

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
2738

چندسال نامزد بودی؟بابا من خودم بعد ۶سال نامزدی و عقد رفتم سر خونه زندگیم هیچ اتفاقیم نیافتاد صبر کردیم به خواستمون رسیدیم اگه میتونی یه کم دیگه هم صبر کن

زندگی میگن برای زنده هاست اما خدایا بس که ما دنبال زندگی دویدیم بریدیم که💔هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت💔

اگر واقعا دیدی نمیشه صبر کرد برید سر خونه زندگیتون و اعلام کنید که مراسم رو سال دیگه توی سالگرد ازدواجتون میگیرید.

قدردان روزهای سخت باش! روزهایی که تو را با خود قوی ترت آشنا کرد.